Marki » I-K » orientalne « Grupy

Joop! Homme Summer Fever Joop! dla mężczyzn

Miałem: 1

cynamonowy
Joop! Homme Summer Fever Joop! dla mężczyzn Zdjęcia

Joop! Homme Summer Fever marki Joop! to orientalne perfumy dla mężczyzn. Joop! Homme Summer Fever został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka i malina; nutami serca są heliotrop i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Malina

Heliotrop Cynamon

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joop! Homme Summer Fever by Joop!.

Joop! Homme Summer Fever Recenzje Perfum

Joop! Homme Summer Fever by Joop! 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Joop! Homme Summer Fever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Joop! Homme Summer Fever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joop! Homme Summer Fever marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joop! Homme Summer Fever marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Escada Escada pour Homme Escada Escada Collection Annick Goutal Ambre Fétiche Guerlain Eau de Lit Ulric de Varens Lily Prune Sublime Vanilla Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Chiara Boni Vanilla Ava Luxe Sacred Damien Bash Parfum Lucifer No.3 Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade Shantara Isiris