Marki » I-K » orientalne « Grupy

Joop! Homme Summer Fever Joop! dla mężczyzn

Miałem: 1

cynamonowy
Joop! Homme Summer Fever Joop! dla mężczyzn Zdjęcia

Joop! Homme Summer Fever marki Joop! to orientalne perfumy dla mężczyzn. Joop! Homme Summer Fever został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka i malina; nutami serca są heliotrop i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Malina

Heliotrop Cynamon

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joop! Homme Summer Fever by Joop!.

Joop! Homme Summer Fever Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Joop! Homme Summer Fever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Joop! Homme Summer Fever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joop! Homme Summer Fever marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joop! Homme Summer Fever marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Little Black Dress La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Parfumerie Generale PG04 Musc Maori Fresh Tobacco Caramel Miller Harris Piment des Baies Yves Rocher Venise Jacques Fath Fath de Fath Avon Today Tomorrow Always Heart Christian Dior Ambre Nuit Ermenegildo Zegna Zegna Forte Frances Denney Hope Nobile 1942 Ambra Nobile