Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

Joop! Homme Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn

Joop! Homme Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn

Joop! Homme Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn Zdjęcia

Joop! Homme Hot Summer 2008 marki Joop! to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Joop! Homme Hot Summer 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i cyklamen; nutami serca są jaśmin, heliotrop i szafran; nutami bazy są skóra, ambra i drzewo gwajakowe.

Bergamotka Grejpfrut Cyklamen

Jaśmin Heliotrop Szafran

Skóra Ambra Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joop! Homme Hot Summer 2008 by Joop!.

Joop! Homme Hot Summer 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joop! Homme Hot Summer 2008 marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joop! Homme Hot Summer 2008 marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
David & Victoria Beckham Intense Instinct Boucheron Boucheron Eau Legere 2006 Adidas Adidas Originals L`Erbolario Rugiada d`Oriente Morgane le Fay Green Humiecki & Graef Eau Radieuse Demeter Fragrance Fuzzy Navel Demeter Fragrance Fig Leaf Mirato Malizia Bon Bons Pesca Pop Tonatto Profumi M'amo La Bouquetiere Ambre et Mure Demeter Fragrance Badtz-Maru