Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

Joop! Homme Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn

Joop! Homme Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn

Joop! Homme Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn Zdjęcia

Joop! Homme Hot Summer 2008 marki Joop! to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Joop! Homme Hot Summer 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i cyklamen; nutami serca są jaśmin, heliotrop i szafran; nutami bazy są skóra, ambra i drzewo gwajakowe.

Bergamotka Grejpfrut Cyklamen

Jaśmin Heliotrop Szafran

Skóra Ambra Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joop! Homme Hot Summer 2008 by Joop!.

Joop! Homme Hot Summer 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joop! Homme Hot Summer 2008 marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joop! Homme Hot Summer 2008 marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
David & Victoria Beckham Intense Instinct Lobogal Lobogal Pour Lui Gap The Lover Oxbow Oxbow Essence de Surf Man Jo Malone Pomegranate Noir Humiecki & Graef Multiple Rouge L`Erbolario Legni Fruttati Victoria`s Secret Strawberries and Champagne Yachtsman Tobago Vero Profumo kiki eau de parfum Huitieme Art Parfums Ciel d`Airain Huitieme Art Parfums Aube Pashmina