Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Joop! Go Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn

Joop! Go Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn

Joop! Go Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn Zdjęcia

Joop! Go Hot Summer 2008 marki Joop! to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Joop! Go Hot Summer 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mięta, lawenda i lima; nutami serca są lukrecja, fiołek i geranium; nutami bazy są szafran, wetyweria i cedr virginia.

Mięta Lawenda Lima

Lukrecja Fiołek Geranium

Szafran Wetyweria Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joop! Go Hot Summer 2008 by Joop!.

Joop! Go Hot Summer 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Joop! Go Hot Summer 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Joop! Go Hot Summer 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joop! Go Hot Summer 2008 marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joop! Go Hot Summer 2008 marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Givenchy Monsieur de Givenchy Air-Val International Bob Esponja Guerlain L'Âme d'Un Héros Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Xerjoff Kobe Azzaro Azzaro Aqua O Boticario Acqua di Colonia Citrus O Boticario Ma Cherie Detaille Paradisii En Voyage Perfumes Havane pour Homme