Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Joop! Go Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn

Joop! Go Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn

Joop! Go Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn Zdjęcia

Joop! Go Hot Summer 2008 marki Joop! to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Joop! Go Hot Summer 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mięta, lawenda i lima; nutami serca są lukrecja, fiołek i geranium; nutami bazy są szafran, wetyweria i cedr virginia.

Mięta Lawenda Lima

Lukrecja Fiołek Geranium

Szafran Wetyweria Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joop! Go Hot Summer 2008 by Joop!.

Joop! Go Hot Summer 2008 Recenzje Perfum

Joop! Go Hot Summer 2008 by Joop! 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Joop! Go Hot Summer 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Joop! Go Hot Summer 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joop! Go Hot Summer 2008 marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joop! Go Hot Summer 2008 marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Azzaro Chrome Salvador Dali Dalistyle Cartier Declaration Essence Tommy Bahama Tommy Bahama Set Sail South Seas Lubin Gin Fizz Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche James Heeley Verveine Guerlain Guerlain Homme L`Eau M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea DSH Perfumes For the Groom Thymes Eucalyptus Antonio Miro Colonia