Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Joop! Go Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn

Joop! Go Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn

Joop! Go Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn Zdjęcia

Joop! Go Hot Summer 2008 marki Joop! to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Joop! Go Hot Summer 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mięta, lawenda i lima; nutami serca są lukrecja, fiołek i geranium; nutami bazy są szafran, wetyweria i cedr virginia.

Mięta Lawenda Lima

Lukrecja Fiołek Geranium

Szafran Wetyweria Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joop! Go Hot Summer 2008 by Joop!.

Joop! Go Hot Summer 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Joop! Go Hot Summer 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Joop! Go Hot Summer 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joop! Go Hot Summer 2008 marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joop! Go Hot Summer 2008 marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Calvin Klein CK One Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Moschino Friends Men Avon Mesmerize Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Miller Harris Tangerine Vert Avon Simple Elements Warm Sunshine Ayala Moriel Sabotage Tocca Bianca Henri Bendel Pink Grapefruit & Vetiver Ebba Los Angeles Miss Marisa Zest