Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Joop! Berlin Joop! dla kobiet

Joop! Berlin Joop! dla kobiet

Joop! Berlin marki Joop! to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Joop! Berlin został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są Śliwka, nuty zielone, brzoskwinia, karo-korund i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, korzeń irysa, jaśmin, heliotrop, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, benzoes, wanilia, karmel i cedr.

Śliwka Nuty zielone Brzoskwinia Karo-korund Bergamotka

Goździk (roślina) Tuberoza Korzeń irysa Jaśmin Heliotrop Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Benzoes Wanilia Karmel Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joop! Berlin by Joop!.

Joop! Berlin Recenzje Perfum

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Tak pachnie dział gospodarstwo domowe w Sezamie ;)
Trochę rosołem, trochę plastikiem, trochę chemią gospodarczą.

Na pewno jest skomplikowany, nieoczywisty i cała kompozycja robi, jak by to powiedzieć, rzetelne wrażenie. Po prostu wąchasz i wiesz, że to robota perfumiarska na poziomie. Fajnie się rozwija, nie zabija otoczenia, ale długo go czuć przy skórze i w ogóle ma w sobie szlachetność.

Mnie po prostu ta kompozycja zapachowa nie odpowiada. Ale cóż, ile nosów...

Ciekawy zapach, polecam testy ;) Zanim zapłacicie 400 zł. na aukcji internetowej...

Joop! Berlin by Joop! 3.33 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Joop! Berlin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Joop! Berlin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joop! Berlin marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joop! Berlin marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Pure Purple Christian Dior Lily Dior Betty Barclay Smaragd Adidas Fruity Rhythm Crabtree & Evelyn India Hicks Island Living - Spider Lily Oilily Blue Sparkle Guerlain Insolence Shimmering Edition Bruno Banani Magic Women Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition Rimmel London Glam Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine Victoria`s Secret Lost in Fantasy