Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

All About Eve Joop! dla kobiet

All About Eve Joop! dla kobiet

cynamonowy
All About Eve Joop! dla kobiet Zdjęcia All About Eve Joop! dla kobiet Zdjęcia All About Eve Joop! dla kobiet Zdjęcia All About Eve Joop! dla kobiet Zdjęcia

All About Eve marki Joop! to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. All About Eve został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Creations Aromatiques. Nutami głowy są nuty kwiatowe i jabłko; nutami serca są cynamon i jaśmin; nutami bazy są wanilia i wetyweria.

Nuty kwiatowe Jabłko

Cynamon Jaśmin

Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about All About Eve by Joop!.

Burberry Women

All About Eve Recenzje Perfum

Lakebutler
Lakebutler

Jak ja się naszukałam tego zapachu, a tu ZONK. IMHO zielone pospolite jabłko i tyle. Na mnie zapach od początku do końca jest typowym "zielonym jabłuszkiem". Nie rozwija się. Ubzdurałam sobie, że z naście lat temu był taki piękny, miałam inny odbiór, albo dorosłam... Gdy nabyłam flakon męczyłam go długo. Taki niepoważny, beztroski zapach. I dlatego nie umiem docenić Danza Nobile, bo początek kojarzy mi się z ów zapachem, mimo, że potem się pięknie rozwija.

monika690
monika690

Faktycznie głównym aktorem tego przedstawienia jest jabłko, szybko do jabłka dołącza szczypta cynamonu i wanilii. Robi się z tego apetyczny jabłkowy deser. Po deserze na scenę wchodzi jaśmin i ukwieca całą kompozycję, zaś wetiwer dodaje drzewności . Dla mnie przyjemny, niezbyt skomplikowany zapach, dla niektórych nieco już przebrzmiały, ale warto wypróbować. Bardzo przypomina klasyczne damskie Burberry, tylko bez nuty brzoskwini i porzeczki.

ela812
ela812

Czy pamiętacie, jak pachnie dojrzałe, soczyste jabłko, kiedy obiera się je cieniutko ze skórki? Jeśli nie, to koniecznie zaaplikujcie sobie "All About Eve". Ta kompozycja doskonale oddaje ten zapach. To takie ociekające sokiem jabłuszko oprószone cynamonem.
Swoją drogą, jeśli tak pachniał rajski owoc, to nie dziwota, że nasza biblijna Ewa dała się skusić wężowi i skubnęła z drzewa to pachnące cudo. Sama bym je skubnęła i z lubością wbiła ząbki w soczysty miąższ! Powaga! :-))
Kompozycja jest prosta, bez udziwnień, bez bocznych skrętów i ścieżek. I dobrze, bo ten zapach jest fajny taki, jaki jest. Udziwnionych, z pazurkiem, z pazurem czy szponem, mamy sporo. Od czasu do czasu tęskni się przecież do czegoś pachnącego czystą naturą. Ten zapach pomaga spełnić tę tęsknotę. Dzięki niemu mam własny mały sad na prywatny użytek i bardzo mi z tym dobrze :-)

Izabela
Izabela

Jabłko jest zdecydowanym bohaterem tych perfum. Muszę przyznać, że rzadko można spotkać tak dosłownie odwzorowany zapach w perfumach.
Nie ma tu żadnego chemicznego zapachu, te perfumy niczym nie przypominają zapachu zielonego jabłuszka, które było czołowym składnikiem perfum w PRL.
Mamy tu skrzynki zielonych jabłek, twardych i kwaskowych. Dosłownie całe morze jabłek.
Inne składniki zupełnie się pochowały.
All About Eve to oda do zielonego jabłka. Zapach linearny. Lekki, świeży i nie męczący, wręcz dający ochłodę w parny, letni dzień.

EJo
EJo

Niestety już nie dla mnie :) Kupiłam lata temu zachęcona nazwą - bo która Ewka nie chciałaby spróbować kuszącego jabłuszka ? ;) Dostałam jabłko w całej okazałości, e tam jabłko - kosze tych owoców zerwane w pełnym słońcu, cierpkie i słodkie zarazem, dojrzałe do bólu lecz ciągle świeże. Intensywna jabłkowa woń jest dość linearna, w sercu zapachu dołącza do niej cynamon i wanilia nadając mu ciepła i odrobinę gorzkawego wydźwięku. Gdzieś tam leciutko pobrzmiewa jaśmin. Wetyweria z nut bazy dość fajnie współgra z jabłkiem i cynamonem nadając AaE odrobinę przeciwwagi ;)

Ogólnie - w szczenięcych latach zużyłam z upodobaniem, teraz jednak zapach wydaje mi się zbyt dosłowny, zupełnie nie dla kusicielki ;) Brak w nim tajemnicy, jest przytulny i ciepły, smakowity, niewinny. Dopiero później obejrzałam film z Bette Davis o tym samym tytule - tamta Ewa mogłaby nosić bardziej dwuznaczną kompozycję niż delikatne i zwiewne jabłuszko Joop :))

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! All About Eve, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! All About Eve, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum All About Eve marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu All About Eve marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Guerlain L'Heure Bleue Givenchy Pi Guerlain Shalimar Burberry Burberry Women Christian Dior Dune Estée Lauder Sensuous Noir Rochas Alchimie Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Dior Addict Boucheron Jaipur Homme Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Priscilla Presley Indian Summer Versace Crystal Noir Laura Biagiotti Tempore Donna Guerlain Samsara Eau de Parfum Davidoff Cool Water Sensual Essence Jennifer Lopez Live Christian Dior Midnight Poison