Marki » I-K » « Grupy

metaliczny
skórzany
kawowy
Rock Volume One John Varvatos dla mężczyzn Zdjęcia

Rock Volume One marki John Varvatos to perfumy dla mężczyzn. Rock Volume One został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, kawa, szałwia muszkatołowa, nuty metaliczne, aldehydy, wanilia, skóra i kwiat tytoniu.

Róża Kawa Szałwia muszkatołowa Nuty metaliczne Aldehydy Wanilia Skóra Kwiat tytoniu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rock Volume One by John Varvatos.

Rock Volume One Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Varvatos Rock Volume One, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Varvatos Rock Volume One, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rock Volume One marki John Varvatos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rock Volume One marki John Varvatos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vive Maria Forbidden Fragrance Almost Innocent Trussardi Essenza del Tempo The Body Shop Patchouli Demeter Fragrance Rain Replay Replay Intense for Her Oriflame City Oasis Breil Milano Complicity for Him Essentially Me Trade Wind Eclectic Collections Monument Lush Candy Fluff Montale Mango Manga Bogner Bogner for Man