Marki » I-K » « Grupy

John Varvatos 10th Anniversary Special Edition John Varvatos dla mężczyzn

John Varvatos 10th Anniversary Special Edition John Varvatos dla mężczyzn

John Varvatos 10th Anniversary Special Edition John Varvatos dla mężczyzn Zdjęcia

John Varvatos 10th Anniversary Special Edition marki John Varvatos to perfumy dla mężczyzn. John Varvatos 10th Anniversary Special Edition został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są cynamon, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są wetyweria, paczula i skóra; nutami bazy są francuskie labdanum, ambra, Żywica i nuty drzewne.

Cynamon Bergamotka Pomarańcza

Wetyweria Paczula Skóra

Francuskie labdanum Ambra Żywica Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about John Varvatos 10th Anniversary Special Edition by John Varvatos.

John Varvatos 10th Anniversary Special Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Varvatos John Varvatos 10th Anniversary Special Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Varvatos John Varvatos 10th Anniversary Special Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum John Varvatos 10th Anniversary Special Edition marki John Varvatos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu John Varvatos 10th Anniversary Special Edition marki John Varvatos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
s.Oliver s.Oliver Selection for Men Victoria`s Secret Sexy Sparkle Vanilla Gold Trussardi Essenza del Tempo Reminiscence Patchouli pour Homme The People Of The Labyrinths A.Maze Six Scents Six Scents 4 Gareth Pugh: Diagonal Calvin Klein CK IN2U Heat for Her Loewe Agua de Loewe Ella Van Cleef & Arpels Feerie Gold Yves Rocher Mure Sauvage Tallulah Jane Misae Jeanne Arthes Amore Mio