Marki » I-K » « Grupy

Artisan Blu John Varvatos dla mężczyzn

Artisan Blu John Varvatos dla mężczyzn

Artisan Blu John Varvatos dla mężczyzn Zdjęcia Artisan Blu John Varvatos dla mężczyzn Zdjęcia Artisan Blu John Varvatos dla mężczyzn Zdjęcia Artisan Blu John Varvatos dla mężczyzn Zdjęcia

Artisan Blu marki John Varvatos to perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Artisan Blu został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są bergamotka, lawenda, bazylia, gorzka pomarańcza i kolczoch; nutami serca są geranium, palmarosa, irys, kwiat pomarańczy i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są paczula, cedr, sosna, pistacja i tamarisk.

Bergamotka Lawenda Bazylia Gorzka pomarańcza Kolczoch

Geranium Palmarosa Irys Kwiat pomarańczy Szałwia muszkatołowa

Paczula Cedr Sosna Pistacja Tamarisk

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Artisan Blu by John Varvatos.

Artisan Blu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Varvatos Artisan Blu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Varvatos Artisan Blu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Artisan Blu marki John Varvatos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Artisan Blu marki John Varvatos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Parfums Elite Miss Elite Replay Replay for Her Yves Rocher Vanille Bourbon Salvador Dali Salvador Gendarme Gendarme 20 Jalaine Amber Rothenstein Deja Vu Gold Edition Yves Rocher Framboise Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Montale Mango Manga Baldinini Or Noir Sorelle Fontana IF Jeans