Marki » I-K » « Grupy

Artisan Black John Varvatos dla mężczyzn

Artisan Black John Varvatos dla mężczyzn Zdjęcia Artisan Black John Varvatos dla mężczyzn Zdjęcia

Artisan Black marki John Varvatos to perfumy dla mężczyzn. Artisan Black został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są cytryna amalfi, tangeryna, czerwona pomarańcza i arbuz; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, imbir, kardamon i kolendra; nutami bazy są kephalis, wetyweria, paczula, korzeń irysa, skóra, biała ambra, białe piżmo i nuty drzewne.

Cytryna Amalfi Tangeryna Czerwona pomarańcza Arbuz

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Imbir Kardamon Kolendra

Kephalis Wetyweria Paczula Korzeń irysa Skóra Biała ambra Białe piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Artisan Black by John Varvatos.

Artisan Black Recenzje Perfum

Marisa
Marisa

Piękne świeże niepowtarzalne na wszystkie pory roku . Ten zapach kupiłam mężowi na gwiazdkę , ponieważ pali więc staram się dobierać dla niego zapachy które współgrają z wonią nikotyny . Jest to jeden z zapachów który współgra a wręcz go niweluje . Do tego cudny flakon w czarnej lakierowane plecionce . Przyznam szczerze , że sama mam ochotę się w ten zapach ubrać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Varvatos Artisan Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Varvatos Artisan Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Artisan Black marki John Varvatos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Artisan Black marki John Varvatos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
s.Oliver s.Oliver City Beach Men Parfums DelRae Bois de Paradise Reminiscence Mi Fa Profumum Roma Dulcis in Fundo Victoria`s Secret Sweet Craving Salvador Dali Salvador Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme CnR Create Scorpio Washington Tremlett MPH (Miles Per Hour) Keiko Mecheri Iris d`Argent Rothenstein Deja Vu Gold Edition Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Limited Edition