Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

John Richmond for Men John Richmond dla mężczyzn

John Richmond for Men John Richmond dla mężczyzn

ozonowy
John Richmond for Men John Richmond dla mężczyzn Zdjęcia John Richmond for Men John Richmond dla mężczyzn Zdjęcia

John Richmond for Men marki John Richmond to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. John Richmond for Men został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, imbir i bergamotka; nutami serca są rozmaryn, kardamon, pieprz i melon; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Imbir Bergamotka

Rozmaryn Kardamon Pieprz Melon

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about John Richmond for Men by John Richmond.

Trussardi Black Extreme

John Richmond for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Richmond John Richmond for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Richmond John Richmond for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum John Richmond for Men marki John Richmond. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu John Richmond for Men marki John Richmond reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Antonio Banderas Diavolo Calvin Klein Obsession Hugo Boss Boss Soul Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Trussardi Python Comme des Garcons 8 88 Caron Parfum Sacre M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea CB I Hate Perfume AmBrosius Fiorucci Pin Up I M Spicy LR Iris Berben