Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

John Richmond Eau de Parfum John Richmond dla kobiet

John Richmond Eau de Parfum John Richmond dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

John Richmond Eau de Parfum John Richmond dla kobiet Zdjęcia John Richmond Eau de Parfum John Richmond dla kobiet Zdjęcia John Richmond Eau de Parfum John Richmond dla kobiet Zdjęcia

John Richmond Eau de Parfum marki John Richmond to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. John Richmond Eau de Parfum został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są grejpfrut, gruszka i jeżyna; nutami serca są magnolia, lilia i narcyz; nutami bazy są ambra, paczula i drzewo sandałowe.

Grejpfrut Gruszka Jeżyna

Magnolia Lilia Narcyz

Ambra Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about John Richmond Eau de Parfum by John Richmond.

Paris Hilton

John Richmond Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Richmond John Richmond Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Richmond John Richmond Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum John Richmond Eau de Parfum marki John Richmond. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu John Richmond Eau de Parfum marki John Richmond reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dita Von Teese Rouge Avon Eternal Magic Enchanted Avon Passion Dance Benefit My place or yours Gina Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her in Color Avon Today Tomorrow Always Forever Cartier Le Baiser Du Dragon Cacharel Catch...Me Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Piotr Czarnecki Sensei Avon Rare Pearls Montale Full Incense Lolita Lempicka Lolita Lempicka L'Eau en Blanc Sisley Soir de Lune Oriflame Mirage Avon Far Away Paco Rabanne Black XS for Her Yves Saint Laurent Manifesto Avon Little Black Dress Avon Celebre