Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition John Galliano dla kobiet

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition John Galliano dla kobiet

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition John Galliano dla kobiet Zdjęcia Parlez-Moi d'Amour Gold Edition John Galliano dla kobiet Zdjęcia

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition marki John Galliano to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Parlez-Moi d'Amour Gold Edition został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są malina, mandarynka i imbir; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy i heliotrop; nutami bazy są cyprys, ambra i paczula.

Malina Mandarynka Imbir

Jaśmin Kwiat pomarańczy Heliotrop

Cyprys Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parlez-Moi d'Amour Gold Edition by John Galliano.

Ricci Ricci

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition Recenzje Perfum

huragan
huragan

Zapach początkowo ostry - ma pazur! Jest wyrazisty, czasem może przyprawić o ból głowy, jeśli zaaplikujemy go na siebie w większej ilości. Po jakimś czasie, w zależności od pH skóry - łagodnieje. Jest bardzo kobiecy i seksowny. Na pewno sprawdzi się na wieczorne wyjścia w chłodniejsze dni.
Opakowanie bardzo piękne, a trwałość bardzo duża, na mojej skórze utrzymuje się cały dzień. Zapachem przypomina mi właśnie 'Ricci Ricci' od Niny Ricci, która początkowo też atakuje swoim pazurem, a następnie łagodnieje.
Kobiety, które lubią ostrzejsze a zarazem kobiece i słodkie zapachy, powinny się z nim zaprzyjaźnić.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Malinowy, bardzo słodki, bliźniaczy do Tresor Midnight Rose czy Evody Dame d'Pique, ale dużo tańszy, ale też niestety momentami zbyt cukierkowy.
Ale z grona mainstreamowych słodziaków dobry typ, bo nie jest to czysta cukierkowość, waty cukrowe, karmel etc., a słodycz z dużą, bardzo dużą dozą dobrze wyodrębnionej malinowości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Galliano Parlez-Moi d'Amour Gold Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Galliano Parlez-Moi d'Amour Gold Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parlez-Moi d'Amour Gold Edition marki John Galliano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parlez-Moi d'Amour Gold Edition marki John Galliano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Van Cleef & Arpels Les Saisons Été Burberry Burberry Brit Sheer Giorgio Beverly Hills Wings Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman Etienne Aigner Private Number Crabtree & Evelyn Nadira Braccialini Braccialini Women Emanuel Ungaro Ungaro Party Mistral Grapefruit Red Currant Montale Pure Gold Yves Rocher Cap Nature Fruit Rouge