Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Parlez-Moi d'Amour Encore John Galliano dla kobiet

Parlez-Moi d'Amour Encore John Galliano dla kobiet

Parlez-Moi d'Amour Encore John Galliano dla kobiet Zdjęcia Parlez-Moi d'Amour Encore John Galliano dla kobiet Zdjęcia Parlez-Moi d'Amour Encore John Galliano dla kobiet Zdjęcia

Parlez-Moi d'Amour Encore marki John Galliano to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Parlez-Moi d'Amour Encore został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są mandarynka, jagoda i mirabelka; nutami serca są róża, irys i gardenia; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i cyprys.

Mandarynka Jagoda Mirabelka

Róża Irys Gardenia

Paczula Drzewo sandałowe Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parlez-Moi d'Amour Encore by John Galliano.

City Rush for Her

Parlez-Moi d'Amour Encore Recenzje Perfum

darkmormokyle
darkmormokyle

Niewiele jest lekkich i zwiewnych zapachów na cieplejsze pory roku, jakie mi się podobają.
Próbkę tych perfum dostałam do zamówienia i pewnie gdyby nie ona, to nigdy bym się pewnie nimi nie zainteresowała.

Zapach jest śliczny, taki dziewczęcy, ale kobiecy zarazem. Mam skojarzenia z pudrowymi cukierkami. Nie jest to słodycz, która nas oblepia, a taka...przytulna :) Dodatkowo kwiaty sprawiają, że przychodzi mi na myśl siedzenie w ogrodzie i zajadanie się tymi cukierkami.
Bardzo świeży i z delikatnym ogonem, który nie zabije ludzi w autobusie (no chyba, że ktoś wyleje na siebie pół flakonu )

Polecam przetestowanie wybrednym nosom (tym nie, również :) ), które szukają właśnie takich lekkich, wiosennych zapachów, które nie będą przesadnie słodkim owocowym ulepkiem :)

slawon
slawon

Zapach śliczny elegancki lekko drzewny w tle majaczy drzewo sandałowe na pierwszym planie intensywnie wyczuwam mirabelkę z jagodami przełamaną kwasowością mandarynki a od czasu do czasu przemknie zapach kwiatowy całość osładza poczula a cyprys dodaje świeżości i głębi zapach nie jest typowym świeżakiem jest taki romantyczny z powiewem świeżości jest w tym zapachu coś oryginalnego czego nie spotyka się w bardzo słodkich owocowo kwiatowych perfumach ani nie spotkałam jeszcze w typowych edycjach lekkich wód toaletowych dedykowanych na wiosnę i lato nie ma w tych perfumach bergamotki która w perfumach na lato jest wszechobecnym standardem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Galliano Parlez-Moi d'Amour Encore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Galliano Parlez-Moi d'Amour Encore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parlez-Moi d'Amour Encore marki John Galliano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parlez-Moi d'Amour Encore marki John Galliano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Rose Oud Yves Rocher Voile d'Ambre Thierry Mugler Alien Essence Absolue Yves Rocher Pur Desir de Lilas Yves Rocher So Elixir Gucci Gucci Guilty Fendi Fendi Theorema Calvin Klein Obsession Calvin Klein Liquid Gold Euphoria Thierry Mugler Alien Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Lanvin Eclat d’Arpège Montale Intense Cafe Cartier Baiser Vole Jesus Del Pozo In Black Queen Latifah Queen by Queen Latifah Al-Rehab Choco Musk Yves Rocher Vanille Noire Revlon Ciara