Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Parlez-Moi d'Amour Encore John Galliano dla kobiet

Parlez-Moi d'Amour Encore John Galliano dla kobiet

Parlez-Moi d'Amour Encore John Galliano dla kobiet Zdjęcia Parlez-Moi d'Amour Encore John Galliano dla kobiet Zdjęcia Parlez-Moi d'Amour Encore John Galliano dla kobiet Zdjęcia

Parlez-Moi d'Amour Encore marki John Galliano to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Parlez-Moi d'Amour Encore został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są mandarynka, jagoda i mirabelka; nutami serca są róża, irys i gardenia; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i cyprys.

Mandarynka Jagoda Mirabelka

Róża Irys Gardenia

Paczula Drzewo sandałowe Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parlez-Moi d'Amour Encore by John Galliano.

Parlez-Moi d'Amour Encore Recenzje Perfum

slawon
slawon

Zapach śliczny elegancki lekko drzewny w tle majaczy drzewo sandałowe na pierwszym planie intensywnie wyczuwam mirabelkę z jagodami przełamaną kwasowością mandarynki a od czasu do czasu przemknie zapach kwiatowy całość osładza poczula a cyprys dodaje świeżości i głębi zapach nie jest typowym świeżakiem jest taki romantyczny z powiewem świeżości jest w tym zapachu coś oryginalnego czego nie spotyka się w bardzo słodkich owocowo kwiatowych perfumach ani nie spotkałam jeszcze w typowych edycjach lekkich wód toaletowych dedykowanych na wiosnę i lato nie ma w tych perfumach bergamotki która w perfumach na lato jest wszechobecnym standardem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Galliano Parlez-Moi d'Amour Encore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Galliano Parlez-Moi d'Amour Encore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parlez-Moi d'Amour Encore marki John Galliano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parlez-Moi d'Amour Encore marki John Galliano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher Rose Oud Calvin Klein Liquid Gold Euphoria Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Lanvin Eclat d’Arpège Montale Intense Cafe Thierry Mugler Alien Essence Absolue Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Agent Provocateur L'Agent Gucci Gucci Guilty Yves Rocher So Elixir Fendi Fendi Theorema Calvin Klein Obsession Queen Latifah Queen by Queen Latifah Guerlain Terracotta Le Parfum Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Yves Rocher Pur Desir de Lilas John Galliano Parlez-Moi d’Amour Eau Fraiche Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant