Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano dla kobiet

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano dla kobiet

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano dla kobiet Zdjęcia Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano dla kobiet Zdjęcia Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano dla kobiet Zdjęcia

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum marki John Galliano to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są mandarynka, malina i jagoda; nutami serca są lawenda, jaśmin i róża; nutami bazy są wetyweria, paczula i wanilia.

Mandarynka Malina Jagoda

Lawenda Jaśmin Róża

Wetyweria Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum by John Galliano.

Parisienne
Parlez-Moi d’Amour
Parisienne A L`Extreme
Abyan

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum Recenzje Perfum

ela812
ela812

Otrzymaną dopiero co próbkę testuję z ogromną przyjemnością. Uwielbiam maliny, więc każdy zapach z nutą tych owoców budzi moją ciekawość, ale nie każde ujęcie malin w perfumach mi pasuje. Ten jednak zapach wzbudził moją szczerą sympatię i chęć zakupu chociaż małego flakonika na własny użytek.

Pierwsze nuty buchają w nas słodką wonią malin, ale nie czyni to z kompozycji słodkiego ulepu. Ta słodycz zresztą dosyć szybko przycicha, by trwać potem jako podkład/tło dla dalej rozwijającego się zapachu. Maliny mieszają się bowiem z aromatem jagód i lawendy, tworząc w ten sposób ciekawą, nieco chłodną mieszankę owocową. Bardzo, bardzo fajnie zmiksowane owoce. Zapachów owocowych, jak wiemy, mamy już w perfumeriach całe zastępy, więc tym bardziej chylę czoła przed Panem Galliano, że ten banalny temat potrafił przedstawić tak uroczo i ponętnie.
Następnie wolno dołącza wanilia i - jak sądzę - odrobina paczuli, co utrwala zapach. A trwałość, proszę Państwa, to ten niepozorny zapach ma sporą i - co najlepsze - idącą w parze z niezłą projekcją. Ode mnie wielki "szacun" dla twórcy. Z wielka przyjemnością i radością będę używała tego pachnidła w każdej porze roku, a szczególnie, wiosną i latem.

Poisonka
Poisonka

Bardzo ładne, kobiece perfumy. Uważam, że nie tylko dla nastolatek. Moim zdaniem nawet kobieta 30+ nie powstydzi się tym zapachem. Zapach słodkawy, ale nie ulepny.Na pewno bezpieczny i nadający się na każdą okazję. Na mojej skórze na pierwszy plan wysuwa się róża w towarzystwie truskawek(mimo,że nie ma ich w składzie), do tego dołącza mandarynka z jagodami. Wanilii, lawendy i jaśminu nie wyczuwam wcale. Nie wiem jak otoczenie odbiera ten zapach, ale zebrałam już kilka komplementów- pytano co to za perfumy, więc projekcja bardzo dobra.Trwałość także bardzo dobra.Cena świetna.

Tam
Tam

Pachną pokojem nastolatki przed randką :)Porozrzucane w nieładzie ciuchy pachnące płynem do płukania tkanin, sposród których wybierano na tę okazję resztę pozostawiając w rozkosznym bałaganie, na stoliku niedokręcony zmywacz do paznokci i rozlany w pośpiechu lakier, w powietrzu rozpylony lakier do włosów zmieszany z chmurkami wypróbowywanych owocowych perfum. Raz doleci nas "chemiczny" zapach świeżo umytych włosów, to znów słodycz malin w pucharku z bitą śmietaną, której to pokusie niesposób się oprzeć nawet w tak ważnej chwili.
W sumie widzę śliczne, beztroskie dziewczę, które marzy romantycznie o miłości po grób i niewiele jeszcze wie o życiu. Młodość, radość, pierwsza miłość...a niech tam, niech sobie dziewczę marzy :)

Dla mnie zapach zbyt plastikowy, taki jakiś...komiksowy. W związku z tym całą opowieść widzę w różowym landrynkowym kolorze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Galliano Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Galliano Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum marki John Galliano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum marki John Galliano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Guerlain Shalimar Guerlain La Petite Robe Noir Christian Dior Midnight Poison John Galliano Parlez-Moi d’Amour Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Rocher Moment de Bonheur Nina Ricci Nina Jeanne Arthes Cobra Laura Biagiotti Roma Aquolina Black Sugar Moschino Moschino Lalique Amethyst Joop! Joop! Femme Salvador Dali Dali Eau de Toilette Britney Spears Cosmic Radiance Nina Ricci Ricci Ricci Molinard Habanita