Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano dla kobiet

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano dla kobiet

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano dla kobiet Zdjęcia Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano dla kobiet Zdjęcia Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano dla kobiet Zdjęcia

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum marki John Galliano to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są mandarynka, malina i jagoda; nutami serca są lawenda, jaśmin i róża; nutami bazy są wetyweria, paczula i wanilia.

Mandarynka Malina Jagoda

Lawenda Jaśmin Róża

Wetyweria Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum by John Galliano.

Parisienne
Parlez-Moi d’Amour
Parisienne A L`Extreme
Abyan

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum Recenzje Perfum

Nie jestem fanką typowo owocowych zapachów, a te perfumy własnie takie są - słodkie, malinowe, z różanym tłem i cieniem wanilii w bazie. Zapach ginący w zalewie innych, popularnych w dzisiejszych czasach owocowych "soczków", wyróżnia go na tym tle jedynie świetna trwałość i całkiem niezła jakość składników, bo nie jest sztuczny, jak większość tego typu tworów.

Nie spodziewałam się wiele i wiele nie dostałam, ale muszę przyznać, że miło spędziłam z nim dzień.

perfumeholic88
perfumeholic88

´´Zbuntowana i niegrzeczna´´ Taylor Momsen, która bardzo lubi ( aż za bardzo) inspirować się Courtney Love oraz skandalista John Galliano. Mieszanka wybuchowa i tak mogłoby być, a tymczasem ten różowy zapach jest zaskakujący pod względem swojej łagodności. Nie krzyczy, nie nosi mocnego makijażu ala panda wzorem panny Momsen i nie negliżuje się na scenie rycząc do mikrofonu jak to bardzo jest zbuntowany i ma wszystkich gdzieś. Ten zapach to jej całkowite przeciwieństwo. Łagodne maliny i jagody z równie ułagodzoną, lekko mydlaną różyczką koniecznie czerwoną lub ewentualnie różową. Na całe szczęście nie wyczuwam tu szamponowej nuty jaka często pojawia się, gdy jagody grają główną rolę. Nie ma tu także typowo gourmmandowej słodyczy zresztą ten zapach w mojej opinii nie jest w ogóle słodki. Owocowy, sympatyczny, miły i uśmiechnięty. Jak blondowłosa dziewczyna marzycielka. Trochę nieśmiała, marzy o swoim księciu z bajki.Ten zapach mogłaby nosić Taylor Swift w swojej piosence ´´Love Story´´, ale napewno nie jej imienniczka z grupy The Pretty Reckless.
Szkoda, że parametry są niezbyt dobre i zapach od początku jest bliskoskórny. Niemniej miło się go nosi od czasu do czasu.

ela812
ela812

Otrzymaną dopiero co próbkę testuję z ogromną przyjemnością. Uwielbiam maliny, więc każdy zapach z nutą tych owoców budzi moją ciekawość, ale nie każde ujęcie malin w perfumach mi pasuje. Ten jednak zapach wzbudził moją szczerą sympatię i chęć zakupu chociaż małego flakonika na własny użytek.

Pierwsze nuty buchają w nas słodką wonią malin, ale nie czyni to z kompozycji słodkiego ulepu. Ta słodycz zresztą dosyć szybko przycicha, by trwać potem jako podkład/tło dla dalej rozwijającego się zapachu. Maliny mieszają się bowiem z aromatem jagód i lawendy, tworząc w ten sposób ciekawą, nieco chłodną mieszankę owocową. Bardzo, bardzo fajnie zmiksowane owoce. Zapachów owocowych, jak wiemy, mamy już w perfumeriach całe zastępy, więc tym bardziej chylę czoła przed Panem Galliano, że ten banalny temat potrafił przedstawić tak uroczo i ponętnie.
Następnie wolno dołącza wanilia i - jak sądzę - odrobina paczuli, co utrwala zapach. A trwałość, proszę Państwa, to ten niepozorny zapach ma sporą i - co najlepsze - idącą w parze z niezłą projekcją. Ode mnie wielki "szacun" dla twórcy. Z wielka przyjemnością i radością będę używała tego pachnidła w każdej porze roku, a szczególnie, wiosną i latem.

Poisonka
Poisonka

Bardzo ładne, kobiece perfumy. Uważam, że nie tylko dla nastolatek. Moim zdaniem nawet kobieta 30+ nie powstydzi się tym zapachem. Zapach słodkawy, ale nie ulepny.Na pewno bezpieczny i nadający się na każdą okazję. Na mojej skórze na pierwszy plan wysuwa się róża w towarzystwie truskawek(mimo,że nie ma ich w składzie), do tego dołącza mandarynka z jagodami. Wanilii, lawendy i jaśminu nie wyczuwam wcale. Nie wiem jak otoczenie odbiera ten zapach, ale zebrałam już kilka komplementów- pytano co to za perfumy, więc projekcja bardzo dobra.Trwałość także bardzo dobra.Cena świetna.

Tam
Tam

Pachną pokojem nastolatki przed randką :)Porozrzucane w nieładzie ciuchy pachnące płynem do płukania tkanin, sposród których wybierano na tę okazję resztę pozostawiając w rozkosznym bałaganie, na stoliku niedokręcony zmywacz do paznokci i rozlany w pośpiechu lakier, w powietrzu rozpylony lakier do włosów zmieszany z chmurkami wypróbowywanych owocowych perfum. Raz doleci nas "chemiczny" zapach świeżo umytych włosów, to znów słodycz malin w pucharku z bitą śmietaną, której to pokusie niesposób się oprzeć nawet w tak ważnej chwili.
W sumie widzę śliczne, beztroskie dziewczę, które marzy romantycznie o miłości po grób i niewiele jeszcze wie o życiu. Młodość, radość, pierwsza miłość...a niech tam, niech sobie dziewczę marzy :)

Dla mnie zapach zbyt plastikowy, taki jakiś...komiksowy. W związku z tym całą opowieść widzę w różowym landrynkowym kolorze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Galliano Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Galliano Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum marki John Galliano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum marki John Galliano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Guerlain Shalimar Guerlain La Petite Robe Noir Christian Dior Midnight Poison Yves Saint Laurent Baby Doll Laura Biagiotti Roma Yves Rocher Moment de Bonheur Christian Dior Poison Nina Ricci Nina Lalique Perles De Lalique Lalique Amethyst John Galliano Parlez-Moi d’Amour Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Nina Ricci Ricci Ricci ScentStory 24 Gold Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Giorgio Armani Acqua di Gio Gucci Gucci Eau de Parfum II Hermes Elixir des Merveilles