Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Parlez-Moi d’Amour Charming Edition John Galliano dla kobiet

Parlez-Moi d’Amour Charming Edition John Galliano dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

Parlez-Moi d’Amour Charming Edition John Galliano dla kobiet Zdjęcia

Parlez-Moi d’Amour Charming Edition marki John Galliano to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Parlez-Moi d’Amour Charming Edition został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są jagoda, bergamotka i imbir; nutami serca są jaśmin wielkolistny, lawenda i róża turecka; nutami bazy są liść indonezyjskiej paczuli, cyprys i piżmo.

Jagoda Bergamotka Imbir

Jaśmin wielkolistny Lawenda Róża turecka

Liść indonezyjskiej paczuli Cyprys Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parlez-Moi d’Amour Charming Edition by John Galliano.

Parlez-Moi d’Amour Charming Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Galliano Parlez-Moi d’Amour Charming Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Galliano Parlez-Moi d’Amour Charming Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parlez-Moi d’Amour Charming Edition marki John Galliano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parlez-Moi d’Amour Charming Edition marki John Galliano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Jaipur Iceberg Fluid Woman Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum Fragonard Caresse Dorin Un Air de Paris (red) Jean Patou PanAme O Boticario Egeo Girard New York Nights Detaille Dolcia