Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Parlez-Moi d’Amour Charming Edition John Galliano dla kobiet

Parlez-Moi d’Amour Charming Edition John Galliano dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

Parlez-Moi d’Amour Charming Edition John Galliano dla kobiet Zdjęcia

Parlez-Moi d’Amour Charming Edition marki John Galliano to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Parlez-Moi d’Amour Charming Edition został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są jagoda, bergamotka i imbir; nutami serca są jaśmin wielkolistny, lawenda i róża turecka; nutami bazy są liść indonezyjskiej paczuli, cyprys i piżmo.

Jagoda Bergamotka Imbir

Jaśmin wielkolistny Lawenda Róża turecka

Liść indonezyjskiej paczuli Cyprys Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parlez-Moi d’Amour Charming Edition by John Galliano.

Parlez-Moi d’Amour Charming Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Galliano Parlez-Moi d’Amour Charming Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Galliano Parlez-Moi d’Amour Charming Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parlez-Moi d’Amour Charming Edition marki John Galliano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parlez-Moi d’Amour Charming Edition marki John Galliano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Liz Claiborne Curve Lanvin Rumeur 2 Rose Avon Incandessence Avon Urban Flowers Tokyo Victoria`s Secret Very Sexy Now The Beauty of Brazil Tsi-La Organic Saqui Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me Christina Aguilera X Pose Glamour So...? So...? Exclusive Hanae Mori Hanae Mori N01 Mary-Kate and Ashley Olsen South Beach Chic LR LR Classics Florence