Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Parlez-Moi d’Amour John Galliano dla kobiet

Parlez-Moi d’Amour John Galliano dla kobiet

Parlez-Moi d’Amour John Galliano dla kobiet Filmy Parlez-Moi d’Amour John Galliano dla kobiet Filmy
Parlez-Moi d’Amour John Galliano dla kobiet Zdjęcia Parlez-Moi d’Amour John Galliano dla kobiet Zdjęcia Parlez-Moi d’Amour John Galliano dla kobiet Zdjęcia

Parlez-Moi d’Amour marki John Galliano to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Parlez-Moi d’Amour został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są imbir, bergamotka i jagoda; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo, paczula i cyprys.

Imbir Bergamotka Jagoda

Jaśmin Róża

Piżmo Paczula Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parlez-Moi d’Amour by John Galliano.

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum

Parlez-Moi d’Amour Recenzje Perfum

Lara_Idalia
Lara_Idalia

Cóż to za leśny stwór? Na początku zapachu najbardziej wyczuwalną nutą jest jagoda. Nastepnie do głosu dochodzi ostrzejszy imbir, który zaostrza lekko tę słodycz. W tym momencie zapach może kojarzyć się z herbatką o przyjemnym zapachu owoców leśnych. Jednak chwilę później dołącza trochę cierpki oraz trochę gorzki i wytrawny cyprys. Połączenie owocowego aromatu jagód oraz drzewnego cyprysu daje silne skojarzenie zapachu lasu. Wyobrażam sobie, że mogłabym w nim wędrować godzinami pomiędzy drzewami, upajając się i zachwycając zapachami szyszek, drewna, leśnych skarbów i darów... Byłabym wtedy prawdziwą leśną nimfą :) Ma w sobie pewną magię, wystarczy tylko uruchomić naszą wyobraźnię. Myślę, że taki zapach stworzyłaby prawdziwa leśna wiedzma mieszkająca gdzieś w domku na wysokim drzewie w głębi lasu. Chociaż nie jest to zapach w moim guście, to jednak uważam, że każdy wytwór ma w sobie jakąś historię, jakieś ukryte piękno, które zawsze próbuje dostrzec nawet jeśli jest nam nie po drodze :)
Może zużyje jutro moją próbkę i pójdę pomarzyć do leśnej krainy w wytwornym towarzystwie Pana Galliano?

monika690
monika690

Niby banalny owocowo- kwiatowy zapach jakich wiele, otóz nie, to zapach z duszą. Są owoce, a mianowicie leśna jagoda, która jest dokwaszona bergamotką i zaostrzona imbirem. Pojawia się szlachetna róża lekko dosłodzona jagodą. Całość zapachu łączy cyprys i paczula oraz piżmo w rozsądnych ilościach. Nie ma wszechobecnej upierdliwej wanilii i chwała mu za to. Dla mnie bardzo przyjemny zdecydowanie wiosenno- letni zapach, będą się w nim czuły dobrze zarówno młode jak i dojrzalsze kobiety :)

slawon
slawon

Śliczny owocowo różany zapach lekko słodki nie cukierkowy ale elegancki taki jagodowy głęboki miły dla otoczenia i bardzo dobrze zbilansowany nic nie wyrywa się na pierwszy plan tworząc delikatną harmonijną całość.Ja mam tester edt trałość dobra na mojej skórze ok 8h.

amanda
amanda

Na wstępie pachnie pięknie jagodami. Od razu na myśl nasuwają się jagodowe krzaczki wśród których ukryte jest mnóstwo apetycznych słodkich kuleczek.
Nie ma bergamotki ani drugiej ożywczej nuty imbiru.
Z jagódkami łączy się delikatnie różyczka.
Przyjemnie zaskoczył mnie ten kwiatowo owocowy zapach.
Jest delikatna słodycz przełamana cyprysem, zastanawiałam się cały czas co to może być a to właśnie cyprys.
Ogólnie podsumowałabym go jako jagodowo różano cyprysowy zapach, sympatyczny i wybijający się jednak z przeciętności innych tego typu perfum.
Nie jest mdło, ta owocowość jest bardziej dosadna , ma więcej soczystości i jeszcze czegoś ciekawego to chyba ten cyprys daje taki ciekawszy wymiar.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Galliano Parlez-Moi d’Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Galliano Parlez-Moi d’Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parlez-Moi d’Amour marki John Galliano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parlez-Moi d’Amour marki John Galliano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Amethyst Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Laura Biagiotti Roma Aramis Perfume Calligraphy Rose Nina Ricci Ricci Ricci Moschino Moschino Funny! Hermes Elixir des Merveilles Juliette Has A Gun Miss Charming Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Donna Karan DKNY My NY Givenchy Very Irresistible Lanvin Jeanne Lanvin Couture Calvin Klein Forbidden Euphoria Yves Rocher Yria Montblanc Femme de Montblanc Guerlain Shalimar Guerlain La Petite Robe Noir Chanel Egoiste Angel Schlesser Angel Schlesser Femme Juliette Has A Gun Romantina