Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

John Galliano Eau de Toilette John Galliano dla kobiet

John Galliano Eau de Toilette John Galliano dla kobiet

John Galliano Eau de Toilette John Galliano dla kobiet Zdjęcia

John Galliano Eau de Toilette marki John Galliano to kwiatowe perfumy dla kobiet. John Galliano Eau de Toilette został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, mech dębowy, cedr virginia i esencja różana.

Irys Mech dębowy Cedr Virginia Esencja różana

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about John Galliano Eau de Toilette by John Galliano.

Dahlia Noir L’Eau
Love

John Galliano Eau de Toilette Recenzje Perfum

samsara
samsara

Obok pierwowzoru to ten zapach nawet nie stał, nie mówiąc już o przywdziewaniu tożsamych szat o nieco bledszym odcieniu. To się nie godzi, tak ludzi w błąd wprowadzać. Te dwa zapachy są dla kobiet reprezentujących 2 przeciwległe bieguny rozpiętości, w której ująć można "kobiecość". Jeśli kogoś rozkochała pierwsza wersja, próżno będzie szukał jej przegłosów w edt, to zapachy rozbieżne. Wspólny mianownik,jakim jest róża nie przesądza o kształcie zapachu, ani o ich śladowym nawet podobieństwie. Kocham mocarność i bezkompromisowość edp, bladolica różyczka bardzo mnie rozczarowała, być może bardziej nawet, przez wzgląd na postrzeganie jej przez pryzmat starszej odsłony zapachu. Krucha, słabnąca w oczach róża. Dla kobiet które uwodzą na "omdlewające mimozy" ;) Przepraszam, to tak pół-żartem, pół-serio. Zapach jest przyjemny, ale prostolinijny.

szafkazperfumami
szafkazperfumami

Róża dominuje, jest ostra i świeża, lodowata wręcz. Daje po nosie po same zatoki, ale to przyjemne uczucie. Irys odrobinę pudruje tę różaną ostrość i lekko wysładza. Trudno ocenić ten zapach, ponieważ inaczej pachnie on przy skórze a jeszcze inaczej w projekcji. Ja wolę wąchać go z bliska, bo ujawnia się pudrowość irysa. Z oddali wieje chłodem. Trwałość bardzo dobra, na pewno warto wypróbować.

newelka
newelka

Okrojona wersja John Galliano John Galliano Parfum No. 1, nie zawiera w sobie dymu i całej tej ciężkiej bazy, ale ewidentnie dalej czyć w nich ducha Galliano.

Niektórzy EDP postrzegają jako zimowe i wieczorowe, EDT jako dzienne i letnie... Trudno mi się z tym zgodzić. Omawiana tutaj EDT jest napewno lżejsza, mniej wymagająca pod względem charakterologicznym, ale również tajemnicza, ziemista, pudrowa. Świetnie egzystuje jako oddzielny zapach. Moim zdaniem może sie dobrze sprawdzić i na wieczorne wyjście. Jest to zapach chłodny, różany, ziemisty, pudrowy, kwiatowy. Mi przywodzi na myśl świeżo wyszorowaną w ostrym mydle cerę, na którą nakładamy dzienne kosmetyki (pudrowe również), rankiem, przed wyjściem z domu. Są na pewno lżejsze i nie tak inwazyjne i depresyjne jak EDP.

Bardzo je polubiłam, ryzykuję nawet stwierdzenie że gdyby kazano mi sie pozbyć całej mojej kolekcji perfum, a zostawić tylko jedne - pewnie byłyby to właśnie te.

Butelka EDT równiez podoba mi się bardziej niż butelka EDP - przez jasny kolor szkła nie jest już tak przeładowana, za to dalej kobieca i zdobna. Minusem jest brak korka, pryska się bezpośrednio z tego co jest.

Cena zachwyca. Ogólnie wszystko Och i Ach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Galliano John Galliano Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Galliano John Galliano Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum John Galliano Eau de Toilette marki John Galliano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu John Galliano Eau de Toilette marki John Galliano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

John Galliano John Galliano Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Bottega Veneta Bottega Veneta Pierre Balmain Vent Vert Original Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Montblanc Présence d'une femme Rochas Absolu Guerlain Samsara Eau de Toilette Elizabeth Arden 5th Avenue Lalique Amethyst Lalique Perles De Lalique Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Agent Provocateur L'Agent Christian Dior J`adore Cacharel Eden Montale Aoud Damascus Givenchy Dahlia Noir Christian Lacroix Christian Lacroix Yves Rocher Comme Une Evidence L`Eau Salvatore Ferragamo Attimo