Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Before Midnight John Galliano dla mężczyzn

Before Midnight John Galliano dla mężczyzn

Before Midnight John Galliano dla mężczyzn Zdjęcia Before Midnight John Galliano dla mężczyzn Zdjęcia Before Midnight John Galliano dla mężczyzn Zdjęcia

Before Midnight marki John Galliano to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Before Midnight został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są zielone jabłko, biały pieprz i kardamon; nutami serca są Śliwka, liść fiołka i lawenda; nutami bazy są ambra, fasolka tonka, nuty drzewne i tytoń.

Zielone Jabłko Biały pieprz Kardamon

Śliwka Liść fiołka Lawenda

Ambra Fasolka tonka Nuty drzewne Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Before Midnight by John Galliano.

Joop! Homme Wild

Before Midnight Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

Pomimo że to zapach do bólu wtórny i na czasie, pomimo że to zapach ulepnie słodki, pomimo że cel jest jasny, zachwycić jak najmłodszą grupę społeczeństwa i mimo że ta woń potrafi zmęczyć to bardzo lubię ten zapach. Tak wiem to jakiś niedorzeczny paradoks, ale mówiąc w głębi duszy i serca. Czy nikt z nas nigdy nie chciał być gwiazdą lub celebrytą ? Czy nikt z nas nigdy nie chciał być zauważony i zawsze pozostawał w cieniu innych ? Czy nikt choć raz nie chciał zaznaczyć swojej obecności ? A no właśnie ! Tutaj dochodzimy do sedna sprawy, ten ulepek, ma taki cel. Być zauważonym, powiedzieć JA TUTAJ JESTEM, halo słyszycie mnie ? Otwarcie to jakaś atomowa bomba. Uderza z cholernie mocną projekcją. Po 30 minutach szybko się całość wycisza ale to wystarczy aby cała okolica wiedziała że wyszliśmy na miasto, paparazzi zrobiło nam setki fotek i zobaczyli wiele gazet zatytułowanych "Pan Nowak znów szokuje, wyszedł z domu, ubrany w nieziemsko mocne perfumy !". Trwałość jest słaba, jednak projekcja potrafi zabić. O kompozycji nie ma się co rozpisywać. Znacie zapach szarlotki ? Utopcie ją w cukrze i dodajcie słodziutkiej, ociekającej tonki. Tak pachnie Before Midnight. Aplikuję najpierw dwa małe psiczki z próbki a potem się stopniowo dopsikuje bo nie widzę innego sposobu noszenia tego tworu :) Gdyby te perfumy były bardziej popularne to nazbierały by tyle batów że nawet Dior nie widział by co już tutaj wykombinować wśród nowości ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Galliano Before Midnight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Galliano Before Midnight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Before Midnight marki John Galliano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Before Midnight marki John Galliano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Lolita Lempicka Midnight Prada No3 Cuir Amber Ellen Tracy Ellen Tracy becker.eshaya Golden Amber Reminiscence Patchouli Herve Leger Herve Leger Sonoma Scent Studio Fireside Van Gils Puur Comptoir Sud Pacifique Nomaoud Le Labo Oud 27 Tesori d`Oriente Legno di Guajaco DSH Perfumes Vetyver