Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

24k Woman Joaquin Cortes dla kobiet

24k Woman Joaquin Cortes dla kobiet

cynamonowy

24k Woman marki Joaquin Cortes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 24k Woman został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cynamon, bergamotka i morela; nutami serca są nuty kwiatowe i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są cedr virginia i wanilia.

Cynamon Bergamotka Morela

Nuty kwiatowe Brazylijskie drzewo różane

Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 24k Woman by Joaquin Cortes.

24k Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joaquin Cortes 24k Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joaquin Cortes 24k Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 24k Woman marki Joaquin Cortes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 24k Woman marki Joaquin Cortes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Legere Boucheron Trouble Celine Dion Belong Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies NafNaf Une Touche de Naf Naf Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition La Maison de la Vanille Vanille Divine des Tropiques Molyneux Quartz Pure Red Tesori d`Oriente Jasmin di Giava Roxana Illuminated Perfume Lyra Roberta di Camerino Donna R Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif