Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

24k Woman Joaquin Cortes dla kobiet

24k Woman Joaquin Cortes dla kobiet

cynamonowy

24k Woman marki Joaquin Cortes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 24k Woman został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cynamon, bergamotka i morela; nutami serca są nuty kwiatowe i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są cedr virginia i wanilia.

Cynamon Bergamotka Morela

Nuty kwiatowe Brazylijskie drzewo różane

Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 24k Woman by Joaquin Cortes.

24k Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joaquin Cortes 24k Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joaquin Cortes 24k Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 24k Woman marki Joaquin Cortes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 24k Woman marki Joaquin Cortes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears In Control Curious Mariah Carey M Jean-Louis Scherrer Scherrer 2 Amouage Amouage Homage Al Haramain Perfumes Affaf Joop! Joop! Nuit d`Ete Histoires de Parfums 1804 Marilyn Miglin Divine Profumi del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea Michael Michalsky Michalsky for Women Brut Parfums Prestige Feminin Exotique En Voyage Perfumes Carmel Boheme