Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

24k Woman Joaquin Cortes dla kobiet

24k Woman Joaquin Cortes dla kobiet

cynamonowy

24k Woman marki Joaquin Cortes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 24k Woman został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cynamon, bergamotka i morela; nutami serca są nuty kwiatowe i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są cedr virginia i wanilia.

Cynamon Bergamotka Morela

Nuty kwiatowe Brazylijskie drzewo różane

Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 24k Woman by Joaquin Cortes.

24k Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joaquin Cortes 24k Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joaquin Cortes 24k Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 24k Woman marki Joaquin Cortes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 24k Woman marki Joaquin Cortes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Tom Ford Black Orchid Judith Leiber Leiber Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Caron Aimez - Moi Ellen Tracy Linda Allard Coty La Voce Renee Fleming Carolina Herrera CH Red & Gold Popy Moreni Popy Moreni Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco Amanda Lepore Amanda Lush Twilight