Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Versailles JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Versailles JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Versailles JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Versailles JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Versailles JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Versailles JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Versailles marki JoAnne Bassett to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Versailles został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Nutami głowy są neroli, lima i tangeryna; nutami serca są ylang-ylang i różowy pieprz; nutami bazy są paczula, cynamon, kadzidło i benzoes.

Neroli Lima Tangeryna

Ylang-ylang Różowy pieprz

Paczula Cynamon Kadzidło Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versailles by JoAnne Bassett.

Versailles Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Versailles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Versailles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versailles marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versailles marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe Iced Pour Homme Thierry Mugler Cologne Summer Flash Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Barbie Barbie Sirena Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch Creed Royal Water Norma Kamali Olive You DSH Perfumes Menthe Moderne Parfums Bleu Blue Stratos Keiko Mecheri Taormine Bath House Bergamot and  Amber