Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Spicy Oriental JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Spicy Oriental JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Spicy Oriental JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spicy Oriental JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spicy Oriental JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Spicy Oriental JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Spicy Oriental marki JoAnne Bassett to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Spicy Oriental został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Nutami głowy są czerwona pomarańcza i mandarynka; nutami serca są imbir, kardamon i rukiew wodna; nutami bazy są benzoes i cytrusy.

Czerwona pomarańcza Mandarynka

Imbir Kardamon Rukiew wodna

Benzoes Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spicy Oriental by JoAnne Bassett.

Spicy Oriental Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Spicy Oriental, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Spicy Oriental, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spicy Oriental marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spicy Oriental marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Aftelier Parfum de Maroc Liz Claiborne Bora Bora Exotic for Men Aramis Aramis Classic Reserve Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Avon Rare Rubies DSH Perfumes Amber Ted Baker XO Extraordinary for Men Pacifica Mexican Cocoa Police Pure Police London Homme DSH Perfumes Sienna Demeter Fragrance Cinnamon Toast Mansfield Malafemmena