Marki » I-K » szyprowe « Grupy

Rich Leather JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Rich Leather JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Rich Leather JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rich Leather JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rich Leather JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rich Leather JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rich Leather marki JoAnne Bassett to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rich Leather został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Nutę głowy stanowi cytryna amalfi; nutą serca jest bazylia; nutami bazy są mech dębowy i tytoń.

Cytryna Amalfi

Bazylia

Mech dębowy Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rich Leather by JoAnne Bassett.

Rich Leather Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Rich Leather, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Rich Leather, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rich Leather marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rich Leather marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Comme des Garcons Comme des Garcons Courreges Eau de Courreges Chanel Pour Monsieur Tom Ford Moss Breches Avon Perceive for Men Ormonde Jayne Ormonde Woman Coty Stetson Coty Chypre Roberto Capucci Capucci Pour Homme Roxana Illuminated Perfume GreenWitch Atkinsons English Lavender Lacoste 2000