Marki » I-K » szyprowe « Grupy

Rich Leather JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Rich Leather JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Rich Leather JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rich Leather JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rich Leather JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rich Leather JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rich Leather marki JoAnne Bassett to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rich Leather został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Nutę głowy stanowi cytryna amalfi; nutą serca jest bazylia; nutami bazy są mech dębowy i tytoń.

Cytryna Amalfi

Bazylia

Mech dębowy Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rich Leather by JoAnne Bassett.

Rich Leather Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Rich Leather, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Rich Leather, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rich Leather marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rich Leather marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Bond No 9 Andy Warhol Lexington Avenue M. Micallef Avant-Garde Shiseido Zen Original Liz Claiborne Claiborne for Men Ayala Moriel Rainforest DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) Long Lost Perfume Crepe de Chine Avon True Force Prince Matchabelli Abano Floris JF Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau Schiaparelli Snuff