Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Reveiller JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Reveiller JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Reveiller JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Reveiller JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Reveiller JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Reveiller JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Reveiller marki JoAnne Bassett to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Reveiller został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Nutami głowy są cytryna amalfi i mandarynka; nutą serca jest geranium; nutami bazy są cytrusy i drzewo sandałowe.

Cytryna Amalfi Mandarynka

Geranium

Cytrusy Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reveiller by JoAnne Bassett.

Reveiller Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Reveiller, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Reveiller, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reveiller marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reveiller marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Puma Puma Limited Edition Man Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1 Bond No 9 Little Italy L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Caudalie Fleur de Vigne Jo Wood Organics Amka Lacoste Challenge Creed Acier Aluminium DSH Perfumes For the Groom Guerlain La Cologne Du Parfumeur Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay