Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Napoleon JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Napoleon JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Napoleon JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Napoleon JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Napoleon JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Napoleon marki JoAnne Bassett to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Napoleon został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Nutami głowy są cytryna amalfi, lima i werbena; nutami serca są rozmaryn, goździk (przyprawa), tytoń, pieprz, nuty drzewne, jagody jałowca i kocanka; nutami bazy są cytrusy, jaśmin, cedr virginia, wetyweria, mirra, labdanum i czarny świerk.

Cytryna Amalfi Lima Werbena

Rozmaryn Goździk (przyprawa) Tytoń Pieprz Nuty drzewne Jagody jałowca Kocanka

Cytrusy Jaśmin Cedr Virginia Wetyweria Mirra Labdanum Czarny świerk

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Napoleon by JoAnne Bassett.

Napoleon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Napoleon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Napoleon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Napoleon marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Napoleon marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Benetton Benetton White Night Man Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Etienne Aigner XXX Large Aigner Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice Aubusson Aubusson Man in Blue Emilio Pucci Sole 149 Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Caswell Massey Michelsen's Bay Rum Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Florascent Aqua Aromatica Lavande