Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Memories JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Memories JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Memories JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Memories JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Memories JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Memories JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Memories JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Memories marki JoAnne Bassett to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Memories został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Nutami głowy są kolendra, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są gałka muszkatołowa, kardamon i bazylia; nutami bazy są wetyweria, paczula i benzoes.

Kolendra Bergamotka Pomarańcza

Gałka muszkatołowa Kardamon Bazylia

Wetyweria Paczula Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Memories by JoAnne Bassett.

Memories Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Memories, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Memories, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Memories marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Memories marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Laura Biagiotti Tempore Uomo Jo Malone Nutmeg & Ginger Acqua di Biella Ca' Luna Montblanc Starwalker Tim McGraw McGraw Coty Stetson Black Donna Karan DKNY Men Summer 2009 CB I Hate Perfume Patchouli Empire Salvador Dali Salvador G. Nejman G.Nejman  Emir Mazzolari Lui Rituals No. 18 Sandal Wood & Wild Rose