Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Memories JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Memories JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Memories JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Memories JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Memories JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Memories JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Memories JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Memories marki JoAnne Bassett to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Memories został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Nutami głowy są kolendra, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są gałka muszkatołowa, kardamon i bazylia; nutami bazy są wetyweria, paczula i benzoes.

Kolendra Bergamotka Pomarańcza

Gałka muszkatołowa Kardamon Bazylia

Wetyweria Paczula Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Memories by JoAnne Bassett.

Memories Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Memories, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Memories, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Memories marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Memories marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Rocabar Escada Escada Sport  Country Weekend Vera Wang Vera Wang for Men Pierre Cardin Emotion for Men O Boticario Quasar Fire Julian Rouas Versailles Oriflame Platinum Montale Amber & Spices Farmacia SS. Annunziata Sofron Bath and Body Works Oak Nejma Nejma 1 Lush The Smell of Freedom