Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Marie Antoinette JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Marie Antoinette JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Marie Antoinette JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Marie Antoinette JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Marie Antoinette JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Marie Antoinette JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Marie Antoinette marki JoAnne Bassett to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Marie Antoinette został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Nutami głowy są neroli, dzięgiel, bergamotka, cytryna amalfi, rukiew wodna i bazylia; nutami serca są lawenda, ylang-ylang, tuberoza, esencja różana, różanecznik i magnolia champaka; nutami bazy są jaśmin, cytrusy, kadzidło i labdanum.

Neroli Dzięgiel Bergamotka Cytryna Amalfi Rukiew wodna Bazylia

Lawenda Ylang-ylang Tuberoza Esencja różana Różanecznik Magnolia champaka

Jaśmin Cytrusy Kadzidło Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marie Antoinette by JoAnne Bassett.

Marie Antoinette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Marie Antoinette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Marie Antoinette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marie Antoinette marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marie Antoinette marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Masaki Matsushima Mat Chocolat Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Stella McCartney Stella Velvet Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Bvlgari Jasmin Noir Leonard Balahe Paul Sebastian Design Arrogance Glamour Vero Profumo rubj D.S. & Durga My Indian Childhood Yves Rocher Rose Ispahan Frances Denney Interlude