Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Malmaison JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Malmaison JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Malmaison JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Malmaison JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Malmaison JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Malmaison JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Malmaison marki JoAnne Bassett to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Malmaison został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Nutami głowy są neroli i klementynka; nutami serca są lawenda, jaśmin, ylang-ylang, tuberoza i esencja różana; nutą bazy jest labdanum.

Neroli Klementynka

Lawenda Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Esencja różana

Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Malmaison by JoAnne Bassett.

Malmaison Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Malmaison, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Malmaison, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Malmaison marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Malmaison marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi White Notes S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc Roccobarocco Roccobarocco Bond No 9 Park Avenue St. John St. John Eau de Parfum S.T. Dupont Orazuli Moschino Glamour Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Revillon Detchema Il Profvmo Soliflor Line Vent de Jasmin Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum DSH Perfumes June Bride