Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Magie d’ Or JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Magie d’ Or JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Magie d’ Or JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Magie d’ Or JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Magie d’ Or JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Magie d’ Or JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Magie d’ Or marki JoAnne Bassett to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Magie d’ Or został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, tuberoza, paczula, cynamon, różowy pieprz, esencja różana, cytrusy, klementynka, jaśmin, lima, labdanum, ylang-ylang, lawenda, kadzidło i benzoes.

Neroli Tuberoza Paczula Cynamon Różowy pieprz Esencja różana Cytrusy Klementynka Jaśmin Lima Labdanum Ylang-ylang Lawenda Kadzidło Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magie d’ Or by JoAnne Bassett.

Magie d’ Or Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Magie d’ Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Magie d’ Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magie d’ Or marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magie d’ Or marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Taylor Black Pearls Anna Sui Dolly Girl On The Beach Guerlain Lights Of Champs-Elysees Avon Tahitian Holiday Diptyque Ofresia Oriflame Miss O Club Prive Caron Pois de Senteur Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Roxana Illuminated Perfume Rosa Stella McCartney Sheer Stella 2010 Daisy Fuentes Dianoche Night InStyle Sex In The City Lustre