Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Madame Pompadour JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Madame Pompadour JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Madame Pompadour JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Madame Pompadour JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Madame Pompadour JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Madame Pompadour JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Madame Pompadour marki JoAnne Bassett to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Madame Pompadour został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, wanilia, klementynka, werbena cytrynowa, magnolia champaka, neroli, róża bułgarska, jaśmin wielkolistny i drzewo sandałowe.

Gardenia Wanilia Klementynka Werbena cytrynowa Magnolia champaka Neroli Róża bułgarska Jaśmin wielkolistny Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madame Pompadour by JoAnne Bassett.

Madame Pompadour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Madame Pompadour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Madame Pompadour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madame Pompadour marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madame Pompadour marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur L`Occitane en Provence Rose & Reine CnR Create Gemini Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Byredo La Tulipe Les Parfums de Rosine Parfums Rose Lucienne Von Doz Lucienne Jennifer Lopez Still Christian Lacroix Christian Lacroix Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! Demeter Fragrance Heather Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical