Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Josephine JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Josephine JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Josephine JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Josephine JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Josephine JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Josephine marki JoAnne Bassett to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Josephine został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, galbanum, bergamotka, esencja różana, werbena cytrynowa, litsea cubeba, zielona mandarynka, kardamon, anyż gwiazdkowaty i ylang-ylang.

Lawenda Galbanum Bergamotka Esencja różana Werbena cytrynowa Litsea cubeba Zielona mandarynka Kardamon Anyż gwiazdkowaty Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Josephine by JoAnne Bassett.

Josephine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Josephine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Josephine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Josephine marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Josephine marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Givenchy Into the Blue Alfred Sung Paradise Guerlain Cherry Blossom Delight Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Clean Clean Ultimate Orlane Fleurs d`Orlane Weil Eau de Weil Arrogance Arrogance pour Elle Molinard Les Fleurs: Mimosa Omnia Profumi Onice Lostmarch L’eau de l’Hermine