Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Indulgence JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Indulgence JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Indulgence JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Indulgence JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Indulgence JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Indulgence JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Indulgence marki JoAnne Bassett to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Indulgence został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Nutami głowy są lima, klementynka, czerwona pomarańcza i lawenda; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, ylang-ylang, tuberoza, gałka muszkatołowa, kardamon i esencja różana; nutami bazy są drzewo sandałowe, kadzidło i wanilia.

Lima Klementynka Czerwona pomarańcza Lawenda

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Ylang-ylang Tuberoza Gałka muszkatołowa Kardamon Esencja różana

Drzewo sandałowe Kadzidło Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Indulgence by JoAnne Bassett.

Indulgence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Indulgence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Indulgence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Indulgence marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Indulgence marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Night Woman Calvin Klein CK IN2U for Her Jo Malone Blue Agava & Cacao Benetton United Colors of Benetton Woman Arrogance Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Xerjoff Elle Natori Natori Apothia L Eau de Parfum M. Micallef Night Aoud Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum O Boticario Floratta Ruby Lulu Beauty Marlena