Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Colette JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Colette JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Colette JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Colette JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Colette JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Colette marki JoAnne Bassett to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Colette został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, yuzu i klementynka; nutą serca jest cytrusy; nutami bazy są borowik szlachetny i koniak.

Bergamotka Mandarynka Yuzu Klementynka

Cytrusy

Borowik szlachetny Koniak

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Colette by JoAnne Bassett.

Colette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Colette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Colette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Colette marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Colette marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lancome Aroma Tonic Azzaro Chrome Salvador Dali Dalistyle Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Barbie Barbie Sirena Frederic Malle Cologne Bigarade Hermes Eau de Pamplemousse Rose Parfums Berdoues 1902 Naturelle Morris Morris Keiko Mecheri Taormine Oriflame Aromabliss Calming Can Carlos Albahaca