Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Tula Jo Wood Organics dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny
żółtych kwiatów

Tula marki Jo Wood Organics to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tula został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są anyż i białe kwiaty; nutami serca są jaśmin i plumeria; nutami bazy są ylang-ylang i drzewo sandałowe.

Anyż Białe kwiaty

Jaśmin Plumeria

Ylang-ylang Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tula by Jo Wood Organics.

Tula Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Wood Organics Tula, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Wood Organics Tula, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tula marki Jo Wood Organics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tula marki Jo Wood Organics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi White Notes Estée Lauder Pleasures Carla Fracci Carla Fracci Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Perry Ellis 360° Donna Karan Donna Karan Montana Montana Mood Sensual Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Mary Kay Journey Oscar de la Renta Oscar Sheer Freesia John Galliano John Galliano Eau de Toilette Bronnley White Dahlia