Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Tula Jo Wood Organics dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny
żółtych kwiatów

Tula marki Jo Wood Organics to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tula został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są anyż i białe kwiaty; nutami serca są jaśmin i plumeria; nutami bazy są ylang-ylang i drzewo sandałowe.

Anyż Białe kwiaty

Jaśmin Plumeria

Ylang-ylang Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tula by Jo Wood Organics.

Tula Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Wood Organics Tula, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Wood Organics Tula, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tula marki Jo Wood Organics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tula marki Jo Wood Organics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Sheer Stella 2006 Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Alfred Sung Mei Lise Watier Desirable Victoria`s Secret Dream Angels Halo Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete Rampage Fly by Rampage Neil Morris Rainflower Priscilla Presley Roses and More Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley Kate Moss Wild Meadow Saffron James Nani