Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Vetyver Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Vetyver Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Vetyver Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vetyver Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetyver marki Jo Malone to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetyver został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jo Malone. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, gałka muszkatołowa, estragon i wetyweria.

Pomarańcza Gałka muszkatołowa Estragon Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetyver by Jo Malone.

Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetyver marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetyver marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pal Zileri Sartoriale Ralph Lauren Safari for Men Versace Versus Time for Action Yves Saint Laurent Jazz La Perla GrigioPerla Hedo White Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Antica Farmacista Fico Verde Molinard Molinard Homme III Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Hugo Boss Boss Bottled Night Sinfonia di Note Toujours Verts