Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Vetyver Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Vetyver Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Vetyver Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vetyver Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetyver marki Jo Malone to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetyver został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jo Malone. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, gałka muszkatołowa, estragon i wetyweria.

Pomarańcza Gałka muszkatołowa Estragon Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetyver by Jo Malone.

Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetyver marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetyver marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Joop! Joop! Thrill Man Jardin de France Eau irisee Canali Winter Tale Special Edition Le Labo Bergamote 22 Creed Windsor Memo Moon Safari Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Rasasi Mahyouba Kristel Saint Martin Parfum d'Homme Sinfonia di Note Toujours Verts Can Carlos Savina