Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Red Roses Jo Malone dla kobiet

Red Roses Jo Malone dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

ozonowy
Red Roses Jo Malone dla kobiet Zdjęcia Red Roses Jo Malone dla kobiet Zdjęcia Red Roses Jo Malone dla kobiet Zdjęcia Red Roses Jo Malone dla kobiet Zdjęcia

Red Roses marki Jo Malone to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Red Roses został wydany w 2001 roku. Red Roses stworzyli Lucien Piguet i Patricia Bilodeau. Nutami głowy są cytryna i mięta; nutami serca są liść fiołka i róża bułgarska; nutą bazy jest wosk pszczeli.

Cytryna Mięta

Liść fiołka Róża bułgarska

Wosk pszczeli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Roses by Jo Malone.

Sa Majeste la Rose
Tea Rose

Red Roses Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Sa Majeste la Rose Cię przygniotły? Były zbyt ciężkie? Może w pewnym momencie ich ścieżka ewolucji skręciła w niewłaściwą stronę? Tak? W takim razie, dziś, staje przed Tobą Red Roses od Jo Malone. Idealna alternatywa dla "Jej Wysokości". Zwiewniejsza, lżejsza, bardziej świetlista i mniej wyniosła. Red Roses mają koncentrację wody kolońskiej, jednak to nie przeszkadza im trwać na skórze do sześciu godzin, przy stosunkowo dobrej projekcji. Nosiłem kilka razy globalnie, kiepsko się czułem, to zdecydowanie kobieca kompozycja, którą doceniam (podobnie jak Sa Majeste) i którą rozkoszuje się na nadgarstku w domowym zaciszu. Nie ufajcie spisowi nut - zapowiada się lekko i dziewczęco, a jest tylko o jeden ton ciszej, niż u Lutensa. Kto zna lutensową różę, ten wie, że to najcięższy kaliber, więc proszę nie przesadzać z aplikacją, powiedzmy, że Sa Majeste to słoń, a Red Roses to... hipopotam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Red Roses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Red Roses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Roses marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Roses marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Cartier So Pretty Escada Escada Sport  Feeling Free Iceberg Iceberg Effusion Woman Versace Versus Time For Relax Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Absolument Parfemeur Absolument Absinthe Floris Edwardian Bouquet Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love Ted Baker Ted Baker Woman Shiseido Murasaki Demeter Fragrance Dandelion Jeanne Arthes Cotton Club Women