Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

Pomegranate Noir Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Pomegranate Noir Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Pomegranate Noir Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pomegranate Noir Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Pomegranate Noir Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Pomegranate Noir marki Jo Malone to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pomegranate Noir został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beverley Bayne. Nutami głowy są malina, granat, Śliwka, rabarbar i arbuz; nutami serca są konwalia, jaśmin, róża, różowy pieprz, goździk (przyprawa), olibanum, opoponaks i drzewo gwajakowe; nutami bazy są cedr virginia, paczula, piżmo i ambra.

Malina Granat Śliwka Rabarbar Arbuz

Konwalia Jaśmin Róża Różowy pieprz Goździk (przyprawa) Olibanum Opoponaks Drzewo gwajakowe

Cedr Virginia Paczula Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pomegranate Noir by Jo Malone.

Pomegranate Noir Recenzje Perfum

justyna.neyman
justyna.neyman

Jedyny zapach, który zrobił na mnie wielkie wrażenie z oferty Jo Malone. Nie, żeby inne były złe czy słabe, lecz ten jest zupełnie "osobny".
Od razu zaznaczę, że znacznie łatwiej wyczuwam gorycz niż nuty słodkie, a już na gorycz aromatyczną jestem silnie wyczulona.
Kiedy noszę PN, mam zawsze wrażenie, że jest to zapach, w którym składniki zostały poddane kompresji tak silnej, że się ze sobą połączyły. Cierpkość, słodycz owoców, gozdzikowo - drzewne nuty, wszystko to daje efekt niezwykle oryginalny i dla mnie osobiście jak najbardziej "noszalny".
Co ciekawe, nie są to perfumy z nurtu "naturalnych" - raczej stworzono zapach sam w sobie. Czym to, do diabła, pachnie??? pytałam samą siebie przy pierwszym zetknięciu z PN.
Dla mnie bomba.
Co do konkretów : trwałość doskonała, indywidualna nagroda za oryginalność, zasięg rażenia - trudno wyczuć. Jak dla mnie wystarczy muśnięcie PN i już go chwytam.
Absolutnie NIE polecam jako zakup w ciemno! Jak zresztą żadnego zapachu w wyrazistym charakterem.

2017
martamil
martamil

Zapach kupiony "w ciemno", po nutach (przede wszystkim ze względu na śliwkę i cedr, ale i pieprz, różę, oraz żywicę bursztynową) i po opisie. Ryzykancki wybryk, ale się opłacił. Pierwsze wrażenie - lekkie zdziwienie i raczej dystans. Drugi oddech, głębszy, i uśmiech. Następnego dnia - prawdziwa miłość. Uśmiechnięty, głęboki, sucho-owocowo-drzewny zapach. Głęboki aromat, bez chemicznych prześwitów. Dość odmienny od innych, które znam. Jeśli z czymś mi się kojarzy to może trochę z Feminite du Bois Serge'a Lutensa, właśnie przez tę trochę przydymioną cedrową śliwkę (albo śliwkowy cedr:). Mój pierwszy - ale nie ostatni -zapach od Jo Malone, marki, która wyjątkowo ostatnio chwyciła mnie za nos i której kolejne zapachy, które mam - mimo, że od siebie różne - bardzo mi pasują. Ujmuje mnie w nich, że każdy który poznałam jest zbudowany inaczej, na innej zasadzie i na innej bazie - nie jest tak, że pozornie różne zapachy wietrzeją do identycznej bazy. Mam wrażenie, że za każdym zapachem Jo Malone który poznałam do tej pory (Pomegranate Noir, Grapefruit, Blue Agava & Cocoa, Blackberry & Bay) stoi zupełnie inna filozofia tworzenia zapachu, dlatego jestem ich ostatnio tak bardzo ciekawa. W mojej przygodzie z tymi zapachami powtarza się jedno doświadczenie: pierwszy kontakt - zdziwienie i zwątpienie czy się polubimy. Drugi - uniesienie brwi i "a może jednak?". Trzeci - zazwyczaj następnego dnia rano - o tak, lubię bardzo! I ostatecznie tak w Pomegranate Noir, jak i w pozostałych, to co w początkowym kontakcie mi się nie podobało, stało się tym, co ostatecznie bardzo mnie ujmuje i przyciąga.

silencio
silencio

No coś takiego! A ja w zachwycie! Właśnie tą goździkową korzennością przełamaną cierpkim zapachem granatu. W moim odbiorze bardzo ciepły, otulający, idealny na jesień dzięki drzewno przyprawowej bazie i świetny na lato dzięki musującym owocom.

Zapach niezwykle interesujący, mnie o dziwo nic nie przypomina (po fali wtórnych "niszowców"). Zatem oryginalny a jednocześnie bardzo "noszalny".

Jak na Jo Malone zaskakująco trwały - wieczorne psiknięcie w zagłębieniu ramienia przetrwało do rana.

Acha, to moja pierwsza i bardzo emocjonalna recenzja na Fragrantice - proszę o wybaczenie jeśli pominęłam jakieś istotne elementy sztuki recenzenckiej :-)

zanzibar37
zanzibar37

Zakup w ciemno,poleciałam na noir w nazwie,no i niestety... choć nie tak do końca.Zapach niespotykany,dziwny,wyróżniający się (a raczej wyróżniający nosiciela).Otwarcie ostre,gorące,uderza w nozdrza pieprzem,cierpkością granatu i (daję głowę uciąć)pimentem lub czymś podobnym.Potem się wychładza ale ta świdrująca nutka trwa do samego końca.Zniechęcił mnie akord takiej oldskulowej wody kolońskiej,ale mija po jakiś 2h.Końcówka zimna,ostra i wytrawna.Zapach z cyklu pojawiam się i znikam,trwałość dobra.Ponieważ nie pachniał na mnie tak, jak oczekiwałam,poszedł w dobre ręce (czyli skórę).Na nowej właścicielce jest niesamowity-dymno owocowy,lekko pieprzny,słodkawy.Jednak zafrapował mnie bardzo i chyba zrobię latem kolejne podejście,bo jego odmienność nie pozwala mi o nim zapomnieć

vertigo
vertigo

Dziwactwo!
Niepodobne do niczego innego.

Bardzo intensywne, wiercące w nosie, upajające.
W skrócie to bardzo korzenne (goździkowe) owoce (głównie granat).
Mocą, słodyczą i procentami przypomina wino domowe albo jakiś mocny poncz :)
Do tego jest jakaś nuta, która jakby schładza tą wybuchową mieszankę ... może rabarbar?

Dla mnie - zupełnie nienadające się do noszenia, ale ciekawe doznanie olfaktoryczne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Pomegranate Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Pomegranate Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pomegranate Noir marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pomegranate Noir marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais L`Artisan Parfumeur Tea for Two L`Artisan Parfumeur Bois Farine Serge Lutens Ambre Sultan L`Artisan Parfumeur Rose Privée Ralph Lauren Safari L`Erbolario Dolcelisir Diptyque Tam Dao Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Vivienne Westwood Boudoir Serge Lutens Feminite du Bois Tocca Cleopatra Eau D`Italie Au Lac Frederic Malle Carnal Flower Hugo Boss Boss in Motion Anja Rubik Original Diptyque Eau Duelle Cacharel Eau de Eden La Prairie Midnight Rain Diptyque Philosykos