Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Orris & Sandalwood Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Orris & Sandalwood Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Orris & Sandalwood Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orris & Sandalwood marki Jo Malone to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Orris & Sandalwood został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Negrin. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek, galbanum, geranium, irys, migdał ziemny, labdanum, ambra i piżmo.

Fiołek Galbanum Geranium Irys Migdał ziemny Labdanum Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orris & Sandalwood by Jo Malone.

Orris & Sandalwood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Orris & Sandalwood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Orris & Sandalwood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orris & Sandalwood marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orris & Sandalwood marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Burberry Burberry Brit for Men Pierre Balmain Ambre Gris Krizia Moods by Krizia Uomo The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Lorenzo Villoresi Alamut Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Fred Hayman Touch With Love Pacifica Spanish Amber Berkeley Square White Amber Teufels Kuche Unholy Fragonard Eau de Hongrie Angel Schlesser Oriental Dream