Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Orris & Sandalwood Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Orris & Sandalwood Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Orris & Sandalwood Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orris & Sandalwood marki Jo Malone to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Orris & Sandalwood został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Negrin. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek, galbanum, geranium, irys, migdał ziemny, labdanum, ambra i piżmo.

Fiołek Galbanum Geranium Irys Migdał ziemny Labdanum Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orris & Sandalwood by Jo Malone.

Orris & Sandalwood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Orris & Sandalwood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Orris & Sandalwood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orris & Sandalwood marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orris & Sandalwood marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Serge Lutens Cedre Issey Miyake Le Feu d'Issey Baldessarini Ambré Creed Bois du Portugal Christian Dior Elixir Midnight Poison Clive Christian No. 1 Reminiscence Patchouli Diesel Only The Brave Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Ulric de Varens Varens Original Oriental Night FUBU Plush Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force