Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Orange Blossom Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Orange Blossom Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Orange Blossom Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orange Blossom Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orange Blossom marki Jo Malone to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Orange Blossom został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Delville. Nutami głowy są cytron, nuty zielone i klementynka; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i lotos; nutą bazy jest bez.

Cytron Nuty zielone Klementynka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Lotos

Bez

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Blossom by Jo Malone.

Orange Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Orange Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Orange Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Blossom marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Blossom marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coach Coach Escada Escada Loving Bouquet Liz Claiborne Lucky Number 6 Perry Ellis 360° Dana Classic Gardenia Charles Jourdan Inspiration Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) Bond No 9 Harrods for Her O Boticario Ops! Fashion Regency Cosmetics Sultre Yardley Lily of the Valley