Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Nectarine Blossom & Honey Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Nectarine Blossom & Honey Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Nectarine Blossom & Honey Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Nectarine Blossom & Honey Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Nectarine Blossom & Honey Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Nectarine Blossom & Honey marki Jo Malone to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nectarine Blossom & Honey został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jo Malone. Nutami głowy są nuty zielone, czarna porzeczka i petitgrain; nutami serca są nektarynka i akacja; nutami bazy są wetyweria, brzoskwinia i Śliwka.

Nuty zielone Czarna porzeczka Petitgrain

Nektarynka Akacja

Wetyweria Brzoskwinia Śliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nectarine Blossom & Honey by Jo Malone.

mat; yellow

Nectarine Blossom & Honey Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Ładny, momentami bardzo urokliwy, ale ogólnie poprawny i chyba tyle, a szkoda :(
Początek mi się najbardziej podoba, jest zielono-porzeczkowo, lekko piżmowo - w bardzo bliźniaczych klimatach do Blackberry&Bay, później całość maszeruje w stronę wysładzania się - początkową kwiatowość zastępuje słodki owoc nektarynki dodatkowo osłodzony akacją - lekki efekt miodu akacjowego.
Urokliwość wiosny i charakterystyczna Malone'owska nuta ;) To nie jest fruity-floral w stylu mainstreamowym, ale i nie w niszowym zamyśle.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Nectarine Blossom & Honey, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Nectarine Blossom & Honey, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nectarine Blossom & Honey marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nectarine Blossom & Honey marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Caprice Violette Deborah Be Gourmand - Soft Sugar Estée Lauder Pleasures Delight Luciano Soprani Flirt Issimo Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Profumi del Forte Vittoria Apuana Gale Hayman Delicious Cotton Candy Lancome Chrysalide Now or Never Costamor Dulcess Pamela Anderson Malibu Day Michel Germain Tattoo Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey