Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Lotus Blossom & Water Lily Jo Malone dla kobiet

Lotus Blossom & Water Lily Jo Malone dla kobiet

wodny
Lotus Blossom & Water Lily Jo Malone dla kobiet Zdjęcia Lotus Blossom & Water Lily Jo Malone dla kobiet Zdjęcia

Lotus Blossom & Water Lily marki Jo Malone to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lotus Blossom & Water Lily został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jo Malone. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są wiciokrzew, frezja, jaśmin, lilia wodna i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, drzewo gwajakowe i kadzidło.

Mandarynka Grejpfrut Bergamotka

Wiciokrzew Frezja Jaśmin Lilia wodna Lotos

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Drzewo gwajakowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lotus Blossom & Water Lily by Jo Malone.

Lotus Blossom & Water Lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lotus Blossom & Water Lily marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lotus Blossom & Water Lily marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Masaki Matsushima Cherry Faconnable Faconnable Femme Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom Oriflame Diamond Musk Essentially Me Classique REN Rosa Maya Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston Smell Bent 2010 D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur Essentially Me Empress of India