Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Lime Basil & Mandarin Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Lime Basil & Mandarin Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Lime Basil & Mandarin Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Lime Basil & Mandarin Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Lime Basil & Mandarin Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lime Basil & Mandarin marki Jo Malone to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Lime Basil & Mandarin został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jo Malone. Nutami głowy są lima, mandarynka i bergamotka; nutami serca są bazylia, bez, irys i tymianek; nutami bazy są paczula i wetyweria.

Lima Mandarynka Bergamotka

Bazylia Bez Irys Tymianek

Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lime Basil & Mandarin by Jo Malone.

Rose Privée
Grapefruit

Lime Basil & Mandarin Recenzje Perfum

amanda
amanda

Cytrusy plus zioła to od razu nasuwa mi męskie zapachy.
Zdecydowanie są wyczuwalne zioła - bazylia w komitywie z tymiankiem, który jest wyrazisty w zielarstwie, tak i tu najbardziej go "słychać".
Jednak sam początek to cytrusy jednak nie takie intensywne , tylko zakryte ziołową rabatką spod , której limetka z bazylią wiodą prym .
Powiem szczerze , że to nie dla mnie zapach,omijam takie nuty , ale przyznam ,że jest ciekawy dla obojga płci.
Jeśli ktoś lubi cytrusowo ziołowe połączenia to wart go po prostu poznać .

MayaMarie
MayaMarie

Pachnie tak, jakby na pierwszym planie znalazło się dużo małych, ostrych, brązowych gałązek umieszczonych jedna na drugiej, pomieszanych, porozrzucanych. Zaś w tle - jednostajny pomarańczowy, głęboki spokój. Bazylia jest mocna, męska, widzę ją jako te ostre gałązki właśnie - skonfrontowane z miłą, lecz cierpką mandarynką. Zapach relaksujący, spokojny, ale z odrobiną pazura, bardzo brązowo-pomarańczowy w moim odbiorze oraz zdecydowanie uniseksowy.

Stefcia206
Stefcia206

Najpiękniejszy zapach Jo Malone! są niesamowicie oryginalne - zapach nie do podrobienia! przede wszystkim wg mnie bardziej kobiece, ale mój mąż też jest w nich zakochany! :) więc są unisex.
Zapach jest świeży, cytrusowy a potem czuć bazylię, mandarynkę:) Coś pięknego!!!! mega trwałe. Kocham ten zapach! Nie ma takiego drugiego - podobnego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Lime Basil & Mandarin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Lime Basil & Mandarin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lime Basil & Mandarin marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lime Basil & Mandarin marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Bijan Bijan Wicked for Men Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Cattier Eau du Verger Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Oriflame In Tune Roger & Gallet The Vert Burberry Burberry Summer Men 2009 Le Jardin Retrouve L`eau du Jardin Manchester Manchester Cologne La Bouquetiere Matins Vert