Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Honeysuckle & Jasmine Jo Malone dla kobiet

Honeysuckle & Jasmine Jo Malone dla kobiet

Honeysuckle & Jasmine Jo Malone dla kobiet Zdjęcia

Honeysuckle & Jasmine marki Jo Malone to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Honeysuckle & Jasmine został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są hiacynt, liść czarnej porzeczki, neroli i galbanum; nutami serca są irys, jaśmin, wiciokrzew, róża i konwalia; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Hiacynt Liść czarnej porzeczki Neroli Galbanum

Irys Jaśmin Wiciokrzew Róża Konwalia

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Honeysuckle & Jasmine by Jo Malone.

Honeysuckle & Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Honeysuckle & Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Honeysuckle & Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Honeysuckle & Jasmine marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Honeysuckle & Jasmine marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Lancome Climat (La Collection Fragrances) Versace Yellow Jeans Chanel Une Fleur de Chanel Jardin de France Hassana Frapin Esprit de Fleurs Molyneux Modern Quartz Guerlain Purple Fantasy April Aromatics Liquid Dreams Stacked Style Baroque Bleu Callaghan Lilith Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier Florascent Aqua Aromatica The Vert