Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Ginger Biscuit Jo Malone dla kobiet

Ginger Biscuit Jo Malone dla kobiet

karmelowy
cynamonowy
Ginger Biscuit Jo Malone dla kobiet Zdjęcia Ginger Biscuit Jo Malone dla kobiet Zdjęcia Ginger Biscuit Jo Malone dla kobiet Zdjęcia Ginger Biscuit Jo Malone dla kobiet Zdjęcia

Ginger Biscuit marki Jo Malone to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Ginger Biscuit został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Perfumy zawierają takie składniki, jak cynamon, gałka muszkatołowa, imbir, karmel, fasolka tonka, orzech laskowy i wanilia.

Cynamon Gałka muszkatołowa Imbir Karmel Fasolka tonka Orzech laskowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ginger Biscuit by Jo Malone.

Ginger Biscuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Ginger Biscuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Ginger Biscuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ginger Biscuit marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ginger Biscuit marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Kenzo Kenzo Amour Montale Vanilla Extasy Chopard Happy Spirit Magical Nights Deborah Vaniglia Demeter Fragrance Mulled Cider Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse Ayala Moriel Cabaret Lush Vanillary Bijan B Exquisite for Women Beyonce Heat Ultimate Elixir Romane Jet 365 Romantic Getaway