Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Earl Grey & Cucumber Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

Earl Grey & Cucumber Jo Malone dla kobiet i mężczyzn

wodny
wosku pszczelego
Earl Grey & Cucumber Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Earl Grey & Cucumber Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Earl Grey & Cucumber Jo Malone dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Earl Grey & Cucumber marki Jo Malone to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Earl Grey & Cucumber został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są jaśmin, bergamotka, czerwone jabłko i nuty wodne; nutami serca są dzięgiel i ogórek; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, wosk pszczeli i wanilia.

Jaśmin Bergamotka Czerwone jabłko Nuty wodne

Dzięgiel Ogórek

Piżmo Cedr Virginia Wosk pszczeli Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Earl Grey & Cucumber by Jo Malone.

Teazzurra

Earl Grey & Cucumber Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Earl Grey and Cucumber to zdecydowanie bardziej herbata (raczej całkiem zielona z niewielkim dodatkiem Earl Grey) niż ogórek.
Słodka! Mocno doprawiona miodem wielokwiatowym.
W bazie nabiera owocowości.
Komfortowy, słodko-świeży, przytulny zapach.
Przyjemny i bezpieczny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Earl Grey & Cucumber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Earl Grey & Cucumber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Earl Grey & Cucumber marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Earl Grey & Cucumber marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Givenchy Insense Ultramarine Sport Perry Ellis 360° for Men Oriflame Free Attitude Lomani Lomani pour Homme Aveda Chakra 6 Intuition Avon Christian Lacroix Absynthe Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery Playboy Ibiza Benetton Benetton Blu Man Elizabeth Arden Green Tea Lavender Liz Earle Botanical Essence No.1