Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Dark Amber & Ginger Lily Jo Malone dla kobiet

Dark Amber & Ginger Lily Jo Malone dla kobiet

dymny
Dark Amber & Ginger Lily Jo Malone dla kobiet Zdjęcia Dark Amber & Ginger Lily Jo Malone dla kobiet Zdjęcia

Dark Amber & Ginger Lily marki Jo Malone to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Dark Amber & Ginger Lily został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są czarny kardamon, imbir i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, orchidea, lilia wodna i róża; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, kadzidło kyara (olibanum), paczula i czarna ambra.

Czarny kardamon Imbir Różowy pieprz

Jaśmin Orchidea Lilia wodna Róża

Skóra Drzewo sandałowe Kadzidło Kyara (olibanum) Paczula Czarna ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dark Amber & Ginger Lily by Jo Malone.

Dark Amber & Ginger Lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dark Amber & Ginger Lily marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dark Amber & Ginger Lily marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hermes Eau des Merveilles Serge Lutens Arabie Prada Prada (Amber) Davidoff Silver Shadow Viktor&Rolf Antidote Etro Sandalo Manuel Canovas Ballade Verte Reminiscence Noir Fred Hayman Touch With Love Le Labo Oud 27 DSH Perfumes Three Kings SoOud Burqua