Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Amber & Lavender Jo Malone dla mężczyzn

Amber & Lavender Jo Malone dla mężczyzn

Mam: 3

Amber & Lavender Jo Malone dla mężczyzn Zdjęcia Amber & Lavender Jo Malone dla mężczyzn Zdjęcia

Amber & Lavender marki Jo Malone to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Amber & Lavender został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jo Malone. Nutami głowy są bergamotka, lawenda i mięta; nutami serca są konwalia, goździk (przyprawa) i cynamon; nutami bazy są mirra, paczula i ambra.

Bergamotka Lawenda Mięta

Konwalia Goździk (przyprawa) Cynamon

Mirra Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber & Lavender by Jo Malone.

Amber & Lavender Recenzje Perfum

Stefcia206
Stefcia206

Perfumy dla prawdziwego mężczyzny.Mega trwałe - jak olejek :) mega korzenne! ostre... Ale niesamowite jak wszystkie Jo Malone!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone Amber & Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone Amber & Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber & Lavender marki Jo Malone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber & Lavender marki Jo Malone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Puma Flowing Man Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Puma Jamaica Man Jean Patou Patou pour Homme Elizabeth Arden Arden Men Sandalwood Opus Oils Divine: Eros Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara Arrogance Arrogance Uomo Grossmith Phul - Nana Michael Storer Winter Star Brut Parfums Prestige Tigress En Voyage Perfumes Poete de Carmel