Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jivago 7 Notes Jivago dla kobiet

Jivago 7 Notes Jivago dla kobiet

cynamonowy

Jivago 7 Notes marki Jivago to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jivago 7 Notes został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są gruszka i mango; nutami serca są orchidea, jaśmin, lotos i cynamon; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i piżmo.

Gruszka Mango

Orchidea Jaśmin Lotos Cynamon

Ambra Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jivago 7 Notes by Jivago.

Jivago 7 Notes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jivago Jivago 7 Notes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jivago Jivago 7 Notes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jivago 7 Notes marki Jivago. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jivago 7 Notes marki Jivago reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Rochas Absolu Intense Simply Red Otto Kern Otto Kern Woman Giorgio Armani Onde Extase Parlux The Phantom of the Opera Marc Jacobs Essence Ellie Perfume Ellie Nuit Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie Luciano Soprani Active Roberta di Camerino Donna R Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Her