Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jivago 7 Notes Jivago dla kobiet

Jivago 7 Notes Jivago dla kobiet

cynamonowy

Jivago 7 Notes marki Jivago to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jivago 7 Notes został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są gruszka i mango; nutami serca są orchidea, jaśmin, lotos i cynamon; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i piżmo.

Gruszka Mango

Orchidea Jaśmin Lotos Cynamon

Ambra Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jivago 7 Notes by Jivago.

Jivago 7 Notes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jivago Jivago 7 Notes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jivago Jivago 7 Notes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jivago 7 Notes marki Jivago. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jivago 7 Notes marki Jivago reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marks and Spencer Autograph New York Montale Intense Tiare Nicole Farhi Femme Remy Latour Attractive Nez a Nez Bal Musque Kat Von D Sinner GoodTrueBeautiful Forever Lily JoAnne Bassett Indulgence Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Roberta di Camerino Donna R Givenchy Play For Her Intense Sanctuary Sanctuary Classic