Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Stars Edition 2015 Jimmy Choo dla kobiet

Stars Edition 2015 Jimmy Choo dla kobiet

wodny
Stars Edition 2015 Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia Stars Edition 2015 Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia

Stars Edition 2015 marki Jimmy Choo to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Stars Edition 2015 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są gruszka i kandyzowana pomarańcza; nutą serca jest orchidea; nutą bazy jest toffee.

Gruszka Kandyzowana pomarańcza

Orchidea

Toffee

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stars Edition 2015 by Jimmy Choo.

Stars

Stars Edition 2015 Recenzje Perfum

Sobi
Sobi

Gwiazdkowy coroczny flankier z trochę mocniejsza paczula (niewymieniona tutaj) niż w normalnej wersji EDP zabajona pomarańczą na samym wstępie. Ten efekt trwa tylko kilka chwil. Po osadzeniu się zapachu na skórze wyłazi z niego stary poczciwy Jimmy i naparza orchideą, a na końcu bliskoskórnie toffi. Trwałość marniejsza niż podstawowa wersja EDP. Posiadam EDP i wersję Exotic EDT i co dziwnę Exotic EDT bije trwałością wszystkich swoich braci na głowę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jimmy Choo Stars Edition 2015, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jimmy Choo Stars Edition 2015, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stars Edition 2015 marki Jimmy Choo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stars Edition 2015 marki Jimmy Choo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Viktor&Rolf Flowerbomb Juliette Has A Gun Romantina Christian Dior Miss Dior (new) Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale John Galliano Parlez-Moi d’Amour Eau Fraiche Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Thierry Mugler Angel Eau Sucree 2015 Guerlain Eau de Shalimar Guerlain Shalimar Aramis Perfume Calligraphy Rose Naomi Campbell Cat Deluxe Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) John Galliano John Galliano Yves Saint Laurent Black Opium Yves Saint Laurent Baby Doll Agent Provocateur L'Agent Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Lolita Lempicka The Heart-Catcher Lubin Black Jade