Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Stars Edition 2015 Jimmy Choo dla kobiet

Stars Edition 2015 Jimmy Choo dla kobiet

wodny
Stars Edition 2015 Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia Stars Edition 2015 Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia

Stars Edition 2015 marki Jimmy Choo to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Stars Edition 2015 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są gruszka i kandyzowana pomarańcza; nutą serca jest orchidea; nutą bazy jest toffee.

Gruszka Kandyzowana pomarańcza

Orchidea

Toffee

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stars Edition 2015 by Jimmy Choo.

Stars

Stars Edition 2015 Recenzje Perfum

Sobi
Sobi

Gwiazdkowy coroczny flankier z trochę mocniejsza paczula (niewymieniona tutaj) niż w normalnej wersji EDP zabajona pomarańczą na samym wstępie. Ten efekt trwa tylko kilka chwil. Po osadzeniu się zapachu na skórze wyłazi z niego stary poczciwy Jimmy i naparza orchideą, a na końcu bliskoskórnie toffi. Trwałość marniejsza niż podstawowa wersja EDP. Posiadam EDP i wersję Exotic EDT i co dziwnę Exotic EDT bije trwałością wszystkich swoich braci na głowę.

Stars Edition 2015 by Jimmy Choo 4.33 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jimmy Choo Stars Edition 2015, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jimmy Choo Stars Edition 2015, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stars Edition 2015 marki Jimmy Choo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stars Edition 2015 marki Jimmy Choo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Armani Salvatore Ferragamo F for Fascinating Tom Ford White Patchouli Carthusia Fiori di Capri Creed Feuille Verte Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Lancaster Lancaster Eau de Concentree Roberto Capucci Filly Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Brut Parfums Prestige Babe Niven Morgan Jean Baptiste 1717