Marki » I-K » szyprowo - owocowe « Grupy

Jimmy Choo Parfum Jimmy Choo dla kobiet

Jimmy Choo Parfum Jimmy Choo dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Jimmy Choo Parfum Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia Jimmy Choo Parfum Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia

Jimmy Choo Parfum marki Jimmy Choo to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Jimmy Choo Parfum został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutę głowy stanowi słodka pomarańcza; nutą serca jest orchidea; nutami bazy są toffee, paczula, drzewo sandałowe i ambra.

Słodka pomarańcza

Orchidea

Toffee Paczula Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jimmy Choo Parfum by Jimmy Choo.

Jimmy Choo Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jimmy Choo Jimmy Choo Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jimmy Choo Jimmy Choo Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jimmy Choo Parfum marki Jimmy Choo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jimmy Choo Parfum marki Jimmy Choo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Guerlain Parure Gucci Gucci Rush Keiko Mecheri Ume Custo Barcelona Custo Barcelona Tous Tous In Heaven Her Badgley Mischka Badgley Mischka Couture biehl parfumkunstwerke pc02 DSH Perfumes Cimabue (Italian Journey no. 8) Corine de Farme Longboard Seaside Molinard Miss Habanita Princesse Marina De Bourbon Dynastie Eau de Parfum ID Parfums Vertige