Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jimmy Choo Exotic (2016) Jimmy Choo dla kobiet

Jimmy Choo Exotic (2016) Jimmy Choo dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Jimmy Choo Exotic (2016) Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia

Jimmy Choo Exotic (2016) marki Jimmy Choo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jimmy Choo Exotic (2016) został wydany w 2016 roku. Jimmy Choo Exotic (2016) stworzyli Olivier Polge, Domitille Bertier i Veronique Nyberg. Nutami głowy są czarna porzeczka i różowy grejpfrut; nutami serca są passiflora i orchidea; nutami bazy są malina i paczula.

Czarna porzeczka Różowy grejpfrut

Passiflora Orchidea

Malina Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jimmy Choo Exotic (2016) by Jimmy Choo.

Jimmy Choo Exotic (2016) Recenzje Perfum

lucky
lucky

zachwycilam sie wresja exotic 2015, ale kupiłam dopiero tę, moim zdaniem lekko sie rozni tym ze faza czarnej porzeczki wyczuwalna jest dłuzej, nastepnie grejpfrut i slodkie (do bólu) kwiatki i mocna malinowa paczulowość (fruitchouli :)) pozostaja baaardzo długo w melanzu i projektują intensywnie wiele, wiele godzin. Zapach do uzywania na dwa psiki i to raczej niski dekolt czy zglebienia lokci niz przy nosie (uszy, szyja) bo moze obezwładnic i zmęczyć. Choo słynie z trwałości - potwierdzam na sto procent, a dobór nut - kwestia gustu - tych klasycznych dzieł nie lubię a ten punktuje u mnie bardzo wysoko, slodziak ale bez wanilii i przelamany nutka roslinnosci, minus taki ze nie na mrozna zime :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2016), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2016), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jimmy Choo Exotic (2016) marki Jimmy Choo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jimmy Choo Exotic (2016) marki Jimmy Choo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Temperamento Ralph Lauren Ralph Rocks Versace Versus Time For Pleasure Givenchy Eau de Givenchy Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 Guerlain Insolence Shimmering Edition Nez a Nez Bouche Baie Esprit VIP Life for Her Carolina Herrera CH Garden Party Thymes Coco Monoi Halle Berry Reveal Mariah Carey Lollipop Bling Ribbon