Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jimmy Choo Exotic (2016) Jimmy Choo dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

lekko korzenny
Jimmy Choo Exotic (2016) Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia

Jimmy Choo Exotic (2016) marki Jimmy Choo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jimmy Choo Exotic (2016) został wydany w 2016 roku. Jimmy Choo Exotic (2016) stworzyli Olivier Polge, Domitille Bertier i Veronique Nyberg. Nutami głowy są czarna porzeczka i różowy grejpfrut; nutami serca są passiflora i orchidea; nutami bazy są malina i paczula.

Czarna porzeczka Różowy grejpfrut

Passiflora Orchidea

Malina Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jimmy Choo Exotic (2016) by Jimmy Choo.

Jimmy Choo Exotic (2016) Recenzje Perfum

Jimmy Choo Exotic (2016) by Jimmy Choo 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2016), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2016), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jimmy Choo Exotic (2016) marki Jimmy Choo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jimmy Choo Exotic (2016) marki Jimmy Choo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Cologne Neil Morris Coral Jessica McClintock Silk Ribbons Gianfranco Ferre In The Mood For Love Voluspa Pink Fatale Sage Machado Garnet Sage Machado Garnet & Amethyst Sage Machado Jade & Topaz Montale Pure Gold Aloha Beauty Island Bougainvillea Mary-Kate and Ashley Olsen South Beach Chic Nicolai Parfumeur Createur Cococabana